XFitness

Address

Toplianska 8751/7, Vrakuňa, 821 07

O fitnescentre

Xfitness Bratislava

Xfitness Vám ponúka vo svojich priestoroch všetko, čo potrebujete pre kvalitný relax, či už v našom novom wellness centre, alebo posilňovni. Posilňovňa je kompletne vybavená strojmi Technogym, na ktorých je možno precvičiť každú svalovú partiu. Cardio od Technogymu Vám kotroluje pulz a tým zefektívňuje vaše cvičenie na bicykloch, stepperoch, rotex a taktiež na bežiacich pásoch. V štúdiu na prvom poschodí sa pravidelne cvičí s kvalitnými a certifikovanými trénermi. Priestory centra sú plne klimatizované.

NAŠE SLUŽBY

SKUPINOVÉ TRÉNINGY

V štúdiu na prvom poschodí sa pravidelne cvičí s kvalitnými a certifikovanými trénermi. Priestory centra sú plne klimatizované.

KARDIO CVIČENIA

Cardio od Technogymu Vám kotroluje pulz a tým zefektívňuje vaše cvičenie na bicykloch, stepperoch, rotex a taktiež na bežiacich pásoch.

POSILOVŇA

Posilňovňa je kompletne vybavená strojmi Technogym, na ktorých je možno precvičiť každú svalovú partiu.

WELLNESS

Príďte zrelaxovať do nášho nového súkromného wellnessu, ktorý sme pre Vás otvorili v novej časti nášho fitness centra. V príjemnom prostredí si môžete s priateľmi dopriať chvíle oddychu a pohody.

FITNESS BAR

má v ponuke širokú ponuku proteínových, sacharidovo-proteínových, iontových nápojov, minerálnych vôd a taktiež rôzne doplnky výživy.

Cenník
1 VSTUP
4,50 €
1 VSTUP V ČASE (12:00 - 15:30 HOD.)
4 €
1 VSTUP Z KARTY
4 €
1 VSTUP Z KARTY V ČASE (12:00 - 15:30 HOD.)
3,60 €
MEMBER CARD - minimálne dobitie
30 €
PERMANENTKA - 1 - MESAČNÁ
37 €
PERMANENTKA - 6 - MESAČNÁ
185 €
PERMANENTKA - 12 - MESAČNÁ
298 €