Doplnkové služby

Doplnkové služby

Vyberte si zo širokej ponuky služieb pre vaše fitnescentrum alebo iné športovisko a získajte výhodu pred vašou konkurenciou.

Ak by ste potrebovali pre vašu prevádzku niečo, čo nemáme v ponuke kontaktujte nás a budeme sa snažiť vám zabezpečiť všetko čo potrebujete.

Viac

Chcete aj vy zviditeľniť svoje fitko? Vytvoriť z jeho návštevníkov komunitu, ktorá bude reprezentovať váš priestor a značku? Stavte na kvalitný branding a preneste svoje logo a slogan na oblečenie a športové doplnky. Pripravíme vám produkty, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim predstavám. Tričká, mikiny, šejkre či fľaše – je len na vás, čo si vyberiete. Vyberiete si farbu, ktorá vám sedí, pošlete nám logo v požadovanom formáte a o ostatné sa postaráme my.

Textil a oblečenie

Oblečenie nemá telo iba zakrývať. Má nám pripomínať, kto sme a čo je naším cieľom. Keby ste mohli nosiť oblečenie, ktoré vám má pripomínať, že chcete byť stále lepší, čo by na ňom bolo? Nechajte si pre svoje športovisko potlačiť mikiny či tričká s vaším logom a sloganom alebo stavte na tašky či iné doplnky, ktoré vaším cvičencom pripomenú, kým sú a kým sa chcú stať. Vyberte si z rôznych farieb, strihov a veľkostí.

Doplnky a darčekové predmety

Šejker nie je len nádoba. Pre mnohých bodybuilderov je vyjadrením životného štýlu. Pripomína im, čo chcú dosiahnuť a čo ich to bude stáť. Neostaňte pozadu a pripravte pre návštevníkov vášho športoviska šejker s logom. Jeho pravidelným nosením sa každý z nich stane ambasádorom vašej značky a môže ovplyvniť ľudí vo svojom okolí, aby sa u vás tiež zastavili a niečo so sebou urobili.

Viac

Ten, kto dnes nemá kvalitný, rýchly a prepracovaný web, nedokáže udržať krok s konkurenciou. Na druhej strane, ak chcete skutočne kvalitný web a komunikáciu, potrebujete nájsť naozaj spoľahlivého partnera, ktorý sa v tomto odbore vyzná a ktorému môžete
dôverovať.

Ak hľadáte niekoho, kto by vám pomohol s tvorbou novej modernej web stránky alebo sa postaral o komunikáciu na sociálnych sieťach, radi vám s tým pomôžeme.

Náš tím, ktorý stojí aj za portálom e-fitko, sa už niekoľko rokov zaoberá tvorbou web stránok, online marketingom a vývojom aplikácií. Môžete nám preto bez obáv zveriť tvorbu webu, správu sociálnych sietí alebo prípravu materiálov pre tlač. Bez problémov dokážeme zapracovať aj vaše najnáročnejšie požiadavky, od jednoduchých šablón až ku komplexným rezervačným systémom a integrovaným riešeniam. Neprestaňte rásť. Vyberte si spoľahlivého partnera, ktorý má výsledky.

Viac