Synergym

Address

Gazdovský rad, Šamorín, 931 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

SYNERGYM ŠAMORÍN

Spoločnosť SYNERGYM s. r. o. je mladá a dynamická spoločnosť založená v roku 2015. Stojí však na pevných základoch odborne zdatného tímu s niekoľkoročnými skúsenosťami.

SYNERGYM fitness centrum predstavuje športové zariadenie, ktoré poskytuje kvalitné služby, príjemné a komfortné prostredie. Fitness centrum a jeho vybavenie spĺňa najnáročnejšie kritériá a najnovšie trendy v oblasti fitness. Koncept je navrhnutý tak, aby vyhovoval čo najširšiemu okruhu návštevníkov. Fitness centrum sa nachádza priamo v centre Šamorína, čo predstavuje rýchlo a ľahko dostupnú lokalitu.

NAŠA VÍZIA

Ako aj náš slogan uvádza - SYNERGYM - viac ako fitko, máme ambíciu stať sa najvyhľadávanejším zariadením v našom regióne, v ktorom okrem štandardných služieb posilňovne nájdete služby osobných trénerov, prípravu výživových plánov, konzultácie s lekárom. Pevné a zdravé telo, dobrá kondícia a vitalita už nebudú iba nereálnym predsavzatím.

V našom zariadení prebiehajú okrem štandardných voľno časových fitnes aktivít aj špecializované prípravy športovcov na súťažné a vrcholové podujatia, kruhové tréningy a pomocou jedinečných posilňovacích zariadení sa dokážeme venovať aj handicapovaným ľuďom.

Samozrejmosťou je dobrá atmosféra, udržiavanie vysokej úrovne čistoty v celom zariadení. pravidelné semináre aj individuálne konzultácie v oblasti fitness a zdravej výživy ako aj spolupráca s odborníkmi v oblasti medicíny a rehabilitácie.

Cenník
1 VSTUP
4,90 €
HAPPY HOURS od 13:00h do 16:00h (tréningy odcvičené do 16:00h)
3,60 €
10 VSTUPOVÁ PERMANENTKA
39 €
10 VSTUPOVÁ PERMANENTKA + PREDPLATENÉ TRÉNINGY
111 €
20 VSTUPOVÁ PERMANENTKA
75 €
30 VSTUPOVÁ PERMANENTKA
105 €