Športové a Relaxačné Centrum ŠRC

Address

Okružná 14, Stará Ľubovňa, 064 01

O fitnescentre

ŠRC fitness

je vybavené profesionálnymi posilňovacími, ale aj kardio strojmi, veľkým množstvom činiek a ďalším potrebným náradím. Ako jediné fitness centrum v Starej Ľubovni a okolí sa môžeme pýšiť vstavanou funkčnou (tzv. workout) vežou, ktorá slúži na zdravé cvičenie vlastnou váhou.

Jediná posilňovňa so vstavanou workout vežou v Ľubovnianskom okrese

Chcete aj vy vyzerať a cítiť sa lepšie? V najväčšom fitness centre s rozlohou 700 m² si pravidelným cvičením zlepšíte kondíciu, spevníte a vypracujete svalstvo, zbavíte sa bolestí chrbtice, zlepšíte držanie tela a samozrejme zredukujete svoju telesnú hmotnosť.

V roku 2019 sme pre vás otvorili najväčšiu kardiozónu v Starej Ľubovni,  nájdete v nej tieto stroje značky PANATTA: Bežecký pás-5x, Rotoped-2x, Rotoped s opierkou (vhodný pre hendikepovaných )-2x, Veslársky trenažér-2x, Eliptický trenažér-2x, Pohyblivé schody-1x, Pohyblivé rebríny-1x.

Individuálne a skupinové tréningy

V ŠRC fitness pre Vás ponúkame širokú škálu tréningov. Skupinové, ale aj individuálne tréningy prebiehajú vždy pod dohľadom skúsených certifikovaných trénerov.

Skupinové cvičenia: 

Spinning s Luciou: Pondelok (16:15 a 18:00), Streda (16:15 a 18:00), Piatok (17.00) Kruhové tréningy s Adrianou: Pondelok (17.00), Štvrtok (18.00) Trampolínky / Jumping: Pondelok (17.30), Štvrtok (17.30) Individuálne tréningy podľa objednávky u trénera.

Cenník
Nieje k dispozícií