Sport Fitt

Address

Bystrická 14, Pezinok, 902 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Fitness centrum Sport Fitt Pezinok

Fitness centrum Sport Fitt vzniklo 1.3.2004 na Bystrickej ulici v Pezinku v priestoroch budovy známej pod názvom “kocka”. Táto prezývka sprevádza Sport Fitt počas celej existencie. Mnohí naši, hlavne miestni, klienti poznajú naše fitness centrum pod názvom “Fitko Kocka”.
Fitness centrum prešlo od svojeho vzniku niekoľkými zmenami, renováciami a obnovou zariadenia. Posledná a zároveň najrozsiahlejšia rekonštrukcia sa odohrala v roku 2013 kedy boli kompletne zrenovované všetky priestory. Vydali sme sa cestou moderného fitness centra s vysokým štandardom a dôrazom na komfort každého klienta.

V súčasnosti priestory fitness centra čítajú rozlohu 1200m2. Nachádza sa tu fitness and coffe bar, rozsiahla fitness zóna s najmodernejšími strojmi značky Star Track. Ďalej sa u nás nachádza hala pre funkčný tréning, TRX a Crossfit a malá sála pre kludové cvičenia ako jogapilates či SM system. V rámci fitness centra sú aj priestory pre masáže a solárium.

My v Sportfitte kladieme dôraz na zdravie a funkčnosť pohybu, preto aj naší inštruktori poskytujú vysokú úroveň a profesionalitu pri vedení tréningov. Zároveň dbáme o neustále vzdelávanie, ktoré aj sami iniciujeme vo forme trénerských kurzov pravidelne organizovaných v našich priestoroch.
V našom tíme máme aktívnych športovcov, ktorí súťažia v kulturistike a fitness, ako aj zápasníkov bojových športov súťažiacich na medzinárodnej úrovni. Medzi našimi inštruktormi máme aj veľmi skúsených profesionálov, ktorí sa zaoberajú pohybovými problémami.

Naše fitness centrum patrí vybavenosťou a možnosťami tréningov k stredoeurópskej špičke. Do priestorov našeho fitness centra sa pravideľne chodia pripravovať aktívny športovci, či športové teamy od nás či zo zahraničia.

V Sportfitte ponúkame množstvo služieb ako sú rôzne varianty permanentiek, s ktorými sa nemusíte viazať. Je pre nás naozaj dôležité naším klientom ponúknuť najlepšie služby. Ku každému sa snažíme pristupovať maximálne individuálne do maximálnej možnej miery.

Cenník
Jednorazový vstup
FITNESS ZÓNA - 06:00 — 22:00
5 €
Skupinové aktivity podľa rozvrhu - TRÉNING 2.0
7 €
Skupinové aktivity podľa rozvrhu - KOMPENZÁCIE
7 €
Skupinové aktivity podľa rozvrhu - YOGA
5 €
Skupinové aktivity podľa rozvrhu - PILATES
5 €
Mesačná permanentka
FITNESS ZÓNA - 06:00 — 22:00
39 €
FITNESS ZÓNA - 10:00 — 16:00
32 €
FITNESS ZÓNA - PARTNERSKÁ
65 €
FITNESS ZÓNA - RODINNÁ
90 €
FITNESS ZÓNA - ŠTUDENTSKÁ do 26 rokov
25 €
FITNESS ZÓNA - ALL INCLUSIVE
65 €