Perfect Body Wellness Center

Address

Mateja Bela 14, Žilina, 010 15

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

PERFECT BODY WELLNESS CENTER ŽILINA

Dovoľte mi predstaviť  našu firmu PERFECT BODY WELLNESS CENTER , ktorú budujeme na princípoch rodinného podniku.  Z toho vyplýva, že jedným z našich hlavných záväzkov je ,poskytnúť Vám maximálne pohodlie, priam ako doma.

Naša firma PERFECT BODY WELLNESS CENTER si pomaly  buduje svoju stálu klientelu už od začiatku roka 2007. Od prvopočiatku sa snažíme našu firmu viesť smerom  k zákazníkom ktorí, majú záujem o zdravý životný štýl , starostlivosť o svoje telo a ducha.

Dva roky sme boli nútení pôsobiť v prenajatých priestoroch (Za plavárňou) , nakoľko okolnosti nám nedovoľovali zahájiť výstavbu našej terajšej polyfunkčnej budovy na sídlisku Hájik.

Tam sme rozbiehali prevádzku zameranú na Easy-tone (tvarovanie celého tela na špeciálnych cvičiacich kreslách) doplnené výnimočnými zariadeniami na tvarovanie tela a odbúranie tukov, ako i kardio tréningy pre širokú verejnosť.

Táto prevádzka PERFECT BODY WELLNESS CENTER si pomerne rýchlo  získala svojich stálych zákazníkov a nadšencov. Títo boli rôznych vekových kategórii, váhovej skupiny, či pohlavia. Ale spoločne im šlo o jednu, rovnakú vec, v ktorej ich náš personál a ponúkané služby vždy doviedli do úspešného konca. Ich hlavným zámerom bolo  rozhýbať svoje telo, precvičiť svalové partie, zlepšiť si kondíciu, vyformovať postavu, ale i zhodiť nejaké to kilečko.

Naša firma sa z prvopočiatku zameriavala na ľahšie cvičenia s využitím špeciálnych strojov, ktoré napomáhajú cvičencovi pri výkone, a tým odľahčujú svalstvo od nadmerných váh, preťažení, úrazov, či nesprávne prevádzaných cvikov.

V tejto dobe sa už snažíme len napĺňať požiadavky a priania našich klientov v oblasti wellness a najnovšie i fitness. Toto sa nám zatiaľ úspešne darí vo wellness centre na Hájiku, kde máme dostatok priestoru  a moderných zariadení na realizácie cieľov našich klientov.

Tento projekt PERFECT BODY WELLNESS CENTER sme umiestnili na sídlisku Hájik z dvoch dôvodov. Ako bývalí obyvatelia sídliska Hájik sme usúdili ,že takéto zariadenie na tak veľkom a mladom sídlisku chýba a veľa mladých ľudí musí za pohybom dochádzať do mesta .

Ako druhý dôvod, si dovolíme uviesť perspektívu a rozvoj sídliska ,ktoré do budúcna vyrastie v malé mesto nad Žilinou.

Treba však poznamenať, že nakoľko disponujeme vlastnými parkovacími miestami a naše wellness centrum   je umiestnené neďaleko trolejbusovej zastávky, prístup k nám je veľmi jednoduchý a pohodlný aj pre zákazníkov, z iných častí mesta a okolia.

Po otvorení nášho wellness centra  na Hájiku sme sa snažili získať čo najviac informácií od našich klientov, ich potreby a zvyklosti, aby sme v dnešnej dobe mohli všetky tieto poznatky zužitkovať a premeniť v uspokojenie našich klientov.

Jednou z požiadaviek našich skúsenejších a dlhodobejších zákazníkov bola otázka, či niekedy v budúcnosti neplánujeme vybudovať aj klasickú posilňovňu, kde by si mohli prísť zacvičiť pravidelní športovci, nadšenci fitness a milovníci klasickej posilovne, ako i nadväznosť pre našich pokročilých cvičencov.

Po spracovaní fitness projektu sme sa rozhodli toto ich prianie zrealizovať a premeniť na realitu. Preto v priebehu mesiaca február otvoríme na prízemí nášho centra klasickú posilňovňu so štandardným vybavením  fitness  zameraným pre amatérskych cvičencov, športovcov a zákazníkov zameraných na vybudovanie si peknej a vyšportovanej postavy.

To znamená, že naše posilňovacie stroje budú profesionálnej kvality s tým, že budú obsahovať len ľahšie váhy a budú zamerané pre začiatočníkov a mierne pokročilých návštevníkov posilňovní.

Doterajšie wellness ostane aj naďalej wellnessom, bude to stále  samostatná a oddelená časť  od fitness, so samostatnými šatňami a sociálnymi zariadeniami.

Taktiež sme vypočuli priania našej dámskej klientely. Z toho dôvodu na poschodí zariaďujeme malú telocvičňu (dorábame podlahu, ozvučenia, vybavenie), ktorá by mala od marca ponúkať cvičenia Zumby  a taktiež  aerobik a jumping.

Vážení klienti, milovníci športu a čitatelia, dovoľte mi vrelo Vás pozvať do novootvorených priestorov nášho wellness centra na sídlisku Hájik, kde máte možnosť sami ohodnotiť služby našich certifikovaných trénerov a inštruktorov, ako aj príjemné, čisté takmer domácke prostredie  nášho  wellness centra.

Ďakujem a tešíme sa na Vašu návštevu.

Kolektív Wellness centra – Hájik.

Cenník
Člen dospelý
VSTUP 6:30 - 13:00
2,40 €
VSTUP 14:30 - 21:00
2,90 €
VSTUP So - Ne
2,80
Mesačná permanentka
29 €
Trojmesačná permanentka
74 €
Polročná permanentka
140 €
Hodina s trénerom
12 €
Balíček s trénerom 10h
100 €
Vacu Fit
4,50 €
Solárium
0,40 €
Registrácia
5 €