Mozolani Fitness ZOC Max

Address

Prielohy 97, Žilina, 010 09

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Mozolani Fitness ZOC Max Žilina

Do priestorov v ZOC Max Žilina sa Mozolani Fitness ZOC Max presťahoval začiatkom novembra 2014 z objektu Dapa na Solinkách, v ktorom sme boli od roku 2008. Dôvodom tejto zmeny bolo to, že si naši klienti zaslúžia viac. Fitko v ZOC Max je prijateľné pre všetkých, aj pre náročnejších klientov.

„Veríme, že dostaneme šport do vášho každodenného života, ale najmä do vášho srdca.“

Mozolani The Fitness Authority zabezpečuje nadštandardný komplexný servis v oblasti športu, fitness a zdravého životného štýlu. Vďaka dlhodobej spolupráci s významnými spoločnosťami a vrcholovými športovcami sa vieme prispôsobiť nadštandardným požiadavkám našich klientov.

Vieme poskytnúť to, čo chcete

Fitnescentrum je určené pre každého bez ohľadu na vek, pohlavie a športové ambície. Pre mladších i starších, pre športovcov, pre mužov, pre pracujúce ženy i ženy v domácnosti, ako aj pre večne vyťažených podnikateľov, pre ľudí trpiacich nadváhou, pre seniorov i deti. Pre každého, kto chce urobiť niečo so sebou, chce si sformovať alebo vypracovať postavu či schudnúť a zmeniť svoje návyky smerom k aktívnemu i zdravému životnému štýlu. Sme tu pre všetkých, ktorí majú chuť urobiť niečo pre svoje zdravie a postavu. Všetci k nám majú dvere otvorené. Vďaka nášmu know-how vieme dosiahnuť, aby ste boli spokojní, aby vás to bavilo a aby vám to prinášalo radosť. Vieme čo ľudia očakávajú a vyžadujú a práve toto im chceme v plnej miere poskytnúť. V našom zariadení máme k dispozícii tím odborníkov, ktorí vám môžu pomôcť dosiahnuť stanovený cieľ. Nestrácajte čas zbytočným experimentovaním a nechajte si poradiť. Každému klientovi v prípade záujmu vypracujeme jedálniček i tréningový plán a poskytneme nadštandardnú individuálnu starostlivosť. Tí, ktorí predtým necvičili sa vďaka našim programom naučia, ako správne cvičiť na jednotlivých strojoch, ale aj ako sa stravovať.

U nás si môžete plniť svoje sny

Mozolani Fitness ZOC Max je najlepšie vybavené fitnescentrum v Žiline, kde môžete cvičiť pod dohľadom profesionálnych trénerov. Andrej Mozoláni (profesionálny kulturista a účastník Mr. Olympia, majster sveta a dvojnásobný majster Európy v kulturistike, diplomovaný tréner 1. triedy pre kulturistiku a fitness, absolvent FTVŠ-UK v Bratislave) spolu so svojím tímom je garantom toho, že v tomto fitku si zákazníci plnia svoje sny.

Benefity MOZOLANI FITNESS ZOC MAX

  • vyšší komfort a kvalitnejšie služby, to všetko za ešte lepšiu cenu, výhodnejšie vstupy pre členov
  • viac miesta a vyšší strop, celková rozloha aj so zázemím je viac ako 1150 m²
  • kvalitné posilňovacie stroje, činky všetkých druhov a ďalšie športové náradie i pomôcky ku cvičeniu
  • špeciálna zóna na funkčný tréning
  • Fitness kaviareň na oddych po tréningu a na stretnutie s priateľmi
  • Fitness shop, pohodlne si u nás nakúpite doplnky výživy a športové oblečenie i doplnky americkej značky Gorilla Wear
  • solárium
  • vyšší štandard, klíma, vzduchotechnika, sociálne zariadenia
  • možnosť parkovania pod strechou i vonku
  • A mnoho ďalších výhod, o ktorých sa presvedčíte, keď nás navštívite!
Cenník
Nieje k dispozícií