Iron Fitness Čadca

Address

Štúrova 1, Čadca, 022 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Iron Fitness Čadca

Iron Fitness je novootvorené fitness centrum na Štúrovej ulici 2273 v Čadci. IRON Fitness je koncipovaný ako komplexné fitness centrum pre všetky druhy športov. Fitness sa rozdeľuje na dve poschodia.

Poskytuje štyri hlavné zóny: fitness, kardio, silová a funkčná zóna.

Svojou vybavenosťou sa prioritne zameriava na cvičenie s voľnými váhami, ktoré považujeme za najefektívnejšie z hľadiska redukovania tuku, budovania svalovej hmoty a silového výkonu. Súčasťou IRON Fitness je aj recepcia a fitness bar spojený s predajom doplnkov výživy a športových potrieb (opasky, bandáže, fit lopty, švihadlá a pod.) Pre zákazníkov sú k dispozícii aj iné služby: bezplatné parkovisko, wi-fi zdarma.

Naším primárnym cieľom v IRON Fitness je:

- poskytovať individuálny tréning s osobným trénerom, ktorý/á dozerá v prvom rade na to, aby sa klienti naučili správne vykonávať základné pohyby, ktoré sú súčasťou každodenného života, rozvíjať pohybové schopnosti, nadobúdať princípy dopĺňania správnych živín potrebných pre výkon a zdravie a taktiež pomáha nasmerovať klientov podľa ich cieľa – redukovanie tuku, naberanie svalovej hmoty a športového výkonu;

  • motivovať ľudí k tréningom;
  • profesionálny prístup ku každému;
  • ochota vzdelávať sa a využívať aktuálne poznatky v oblasti trénovania;
  • vytváranie priateľskej športovej atmosféry v upravenom a čistom prostredí;
  • trénovanie a príprava na súťaže v silovom trojboji
Cenník
Nieje k dispozícií