Impulse Gym

Address

Športová 1780/29, Michalovce, 071 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

IMPULSE GYM

AKO TO U NÁS FUNGUJE?

Vitajte v novom IMPULSE GYM-e. Nové miesta, prinášajú nové výzvy. Keďže sme sa presťahovali do nových, oveľa väčších a modernejších priestorov, stáli sme pred otázkou, ako to vám, našim priaznivcom, čo najviac priblížiť a zjednodušiť. Naše fitness centrum odteraz bude otvorené denne od 5.00 ráno do 21.00 večer, vrátane víkendov.

Pýtate sa ako je to možné? Jednoducho, celé fitness centrum je navrhnuté tak, aby bolo samoobslužné, aby ste si mohli zacvičiť kedykoľvek počas otváracej doby.

 

ZNAMENÁ TO, ŽE TAM NEBUDE OBSLUHA?

Nebude. Naše fitnescentrum je natoľko komfortné, že sa nemusíte spoliehať  na obsluhu za barom. Môžete prísť cvičiť kedy chcete a na ako dlho chcete.

 

AKO SI KÚPIM PERMANENTKU?

Prvá registráciu je potrebné absolvovať osobne v ktorýkoľvek pracovný deň, medzi ôsmou a šestnástou hodinou. Táto registrácia je bezplatná, stačí ak si pripravíte vaše osobné údaje (meno, priezvisko, telefón a mailovú adresu). Od nás dostanete čipový náramok, ktorý Vás bude sprevádzať v našom fitness centre.

Ale to Vám všetko ochotne vysvetlíme  a poukazujeme pri registrácii. Kontakt s nami už nikdy potom nebude potrebný, nakoľko permanentky si viete predlžovať a platiť aj cez internet, stačí Vám k tomu bežná platobná karta.

 

KEĎ TAM NIKTO POČAS DŇA NEBUDE TAK TAM MÔŽE PRÍSŤ CVIČIŤ HOCIKTO?

Nie. Náramok slúži ako permanentka, ale aj ako vstupová karta. Pri vstupe do budovy je čítačka kariet a dvere na elektronický zámok. Tie sa otvoria iba po priložení aktívnej  karty (permanentky). Ak permanentku nemáte a chcete si k nám prísť zacvičiť na jednorazový vstup, je potrebné si na našej webovej stránke Impulse Gym-u v sekcii dobíjanie kreditu dopredu tento vstup zaplatiť, my Vám po prijatí platby vygenerujeme QR kód, ktorý Vám odošleme na email. Tento QR kód potom použijete na vstupných čítačkách ako prístupovú kartu, nie je potrebné si ho tlačiť, stačí ak ho máte v mobile a pri vstupe ho ukážete našej vstupnej čítačke. Nemusíte sa báť, platby prebiehajú online a generovanie QR kódu je automatické, takže si takýto vstup môžete kúpiť kedykoľvek a minúť ho, hoc aj o pol roka či o rok.

 

TEDA AK PRÍDEM CVIČIŤ O 5:00 RÁNO, STAČÍ MI JEDNA KARTA A MÔŽEM SO SEBOU PUSTIŤ DNU AJ DESAŤ LUDÍ, KTORÍ NEMUSIA MAŤ PERMANENTKU?

Po vstupe do budovy idete na druhé poschodie, kde sú druhé dvere na elektronický zámok. Keď prejdete cez tie, tak ste už v priestoroch fitnescentra. Tu sa nachádza turniket, ktorý pustí dnu iba platiaceho člena a púšťa ľudí už iba po jednom. Keď prejdete cez turniket, potom už môžete ísť do šatní a na cvičebnú plochu.

 

A KEĎ NEPLATIČI PRESKOČIA CEZ TURNIKET?

IMPULSE GYM má kamerový systém, ktorý je napojený na pult centrálnej ochrany súkromnej bezpečnostnej služby. Tá sa postará o každý takýto prehrešok.

A v druhom rade, my si v programe vieme pozrieť, kto práve cvičí a koho karta prešla cez vstupy a vyvodiť tak patričné následky takéhoto nepoctivého konania.

 

KEĎ TAM TEDA NIESÚ ZAMESTNANCI, KTO MI DÁ KĽÚČIK OD SKRINKY V ŠATNI?

Na tento účel Vám tiež slúži čipový náramok, ktorý v šatni priložíte na čítačku, ktorá je na dverách každej skrinky. Voľnú skrinku rozpoznáte tak, že je pootvorená, dvere sa zaistia až po priložení náramku. Po ukončení cvičenia si svoju skrinku otvoríte tak isto, po priložení náramku sa dvere automaticky otvoria, po vyprázdnení, skrinku nechávate otvorenú.

 

KTO MI POČAS CVIČENIA DÁ POHÁR VODY A PO TRÉNINGU MI SPRAVÍ PROTEIN?

Mysleli sme aj na tieto potreby a preto sme  IMPULSE GYM vybavili “samoobslužnou zónou“, kde si počas tréningu môžete zakúpiť vodu či iné doplnky výživy.

Pred tréningom si môžete dať vynikajúcu kávu z kávomatu a po tréningu Vám automat pripraví lahodný a kvalitný proteínový nápoj.

Samozrejmosťou je automat, kde máte možnosť zakúpiť si iontové nápoje, alebo proteínové tyčinky a mnoho ďalšieho tovaru. Výber je vskutku široký a uspokojí požiadavky každého zákazníka.

 

Impulse gym fitnescentrum Michalovce

Cenník
Jednorazový vstup pre registrovaných
4 €