Honey Badger Gym

Address

Sládkovičova 2497, Považská Bystrica, 017 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Honey Badger Gym je prvý a jediný gym svojho druhu so zameraním na funkčný tréning v Považskej Bystrici, kde sa snažíme pomocou funkčných pohybov dosiahnuť komplexnú pripravenosť jedinca. Pestrá možnosť voľby skupinových alebo individuálne vedených tréningov, ktoré sa nečlenia podľa druhu (partií), ale podľa stupňa vašej aktuálnej fyzickej zdatnosti. Naše "workouty" sa skladajú z rôznych, neustále meniacich sa funkčných pohybov (tlačenie, ťahanie, drepovanie, zdvíhanie, behanie), vykonávaných vo vysokej intenzite. 

Čo robíme

Čo to všetko vlastne znamená? Znamená to, že v Honey Badger Gym nenájdete rady stacionárnych bicyklov a ozrutné posilňovacie stroje. Namiesto toho sú tu pull-up bary, kettlebelly, olympíjske osky, veľký otvorený priestor pre drepy, beh, skákanie, lezenie, zdvíhanie a hádzanie (všetko pohyby, ktoré sú pre naše telo prirodzené). Preto sa vaše "workouty" budú skladať z pohybov, ktoré sú podobné pohybom dennodenne využívanými v bežnom či športovom živote. Nikdy nezdvihnete svoje dieťa "biceps curlom", tak prečo to cvičiť vo "fitku"? Zameriavame sa na zlepšovanie funkčných pohybov, ktoré sú bežné a nevyhnutné v každodenných aktivitách. 
Takisto to znamená, že sa nikdy nebudete nudiť. S našim neustále sa meniacim a pestrým "programmingom" budete málokedy cvičiť totožný tréning dvakrát v danom roku. Už si nikdy nebudete musieť zostavovať svoje vlastné tréningové plány a tráviť hodiny v posilňovni. Namiesto toho bude každý deň workout pripravený tak, aby ho bolo možné upraviť podľa vašej aktuálnej fyzickej kondície. A pretože naše cvičenia sú len zriedkakedy dlhšie ako 40 minút, dokonale zapadnú aj do tých najrušnejších plánov.
Kladieme si za cieľ zlepšiť vaše schopnosti v každej oblasti funkčného pohybu, ktorého výsledok je komplexná telesná zdatnosť a obnova duševnej vitality. 

Pre koho tu sme.

Honey Badger Gym je tu pre vás ak:

  • sa chcete dostať do formy, ale neviete si zostaviť tréningový plán a režim
  • sa vám nepáči, alebo vás omrzelo neosobné prostredie fitness centier
  • ste stratili záujem naďalej cvičiť vo vašom "fitku", alebo vás začala nudiť vaša tréningová rutina
  • si myslíte, že nemáte čas na cvičenie
  • sa vo svojom športe snažíte získať silu alebo rýchlosť
  • už naďalej nevidíte výsledky vášho aktuálneho tréningového režimu

Naša komunita v Honey Badger Gym je rôznorodá. Či už sú to príslušníci našich obranných alebo záchranných zložiek, tak aj mamičky na plný úväzok, lekári, právnici, policajti, učitelia, podnikatelia a dôchodcovia. Honey Badger Gym je miestom, kde sú si všetci rovní a kde všetci spoločne zdolávajú a posúvajú svoje doposiaľ neobjavené hranice. 

Sľubujeme vám

Sľubujeme, že prostredie, v ktorom budete trénovať, bude vždy na profesionálnej úrovni, s kvalifikovaným personálom, ktorý je odhodlaný spolu s vami dosiahnuť vaše fyzické ciele. Takisto dopĺňame a budujeme vzdelanie nášho tímu, aby vám mohol poskýtnúť vždy prvotriednu úroveň tréningov. Sľubujeme, že každý deň bude pre vás novou výzvou, takže sa nikdy nedostanete do nudnej rutiny. Každý jeden z vás bude súčasťou unikátnej komunity, ktorá vás bude zakaždým motivovať a inšpirovať.

Čo znamená Honey Badger?

Honey Badger, po slovensky mediar svetlochrbtý alebo tiež medojed kapský je zviera, ktoré žije skoro v celej nepúštnej Afrike a Ázii. Honey Badger je na svoju malú veľkosť veľmi silné, inteligentné a dravé zviera. Práve kvôli týmto vlastnostiam sa stal pre nás akýmsi symbolom, ktorý poukazuje na to, že nie je dôležité ako vyzeráme navonok, ale aký potenciál (častokrát neobjavený) v sebe skrývame. 
Pre väčší rozhľad odporúčame navštíviť stránku Youtube, kde môžete vyhľadať situáciu, ako sa tento "nezmar" hravo ubránil štyrom levom alebo ako sa pri konzumácií jeho obľúbenej pochúťky, kobry kráľovskej, dostane do jeho tela jed a nastane jeho obranný mechanizmus v podobe 5 minutového zdriemnutia, počas ktorého sa jed vylučuje z tela.

Cenník
Mesačná permanentka - všetky typy vedených tréningov neobmedzene. Permanentka má platnosť 1 mesiac.
60 €
Vstupová permanentka - 10 vstupov. Permanentku je možné uplatniť na ktorýkoľvek typ tréningu a má platnosť 1 mesiac
50 €
Drop-In - jednorazový vstup - len raz za týždeň
8 €