HIIT Fitness Factory

Address

Štefánikova 35, Poprad, 058 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Nová veda o fitness

Ak hľadáte neuveriteľne účinný tréning pri spaľovaní tukov, ste na správnom mieste v HIIT Fitness Factory. Vysoko intenzívny intervalový tréning (High Intensity Interval Training – HIIT) je novodobý spôsob cvičenia, počas ktorého sa kombinujú prvky aeróbneho a anaeróbneho tréningu. V intervaloch sa striedajú vysoko intenzívne úseky s úsekmi nižšej intenzity na vydýchanie. Tréning s vysokou intenzitou je jedným z najrýchlejších spôsobov, ako odstrániť telesný tuk a zvýšiť vašu vytrvalosť. Taktiež je dokázané, že HIIT zvyšuje kľudový metabolizmus aj 24 hodín po tréningu a spaľuje najmä tuky pre fungovanie základných funkcií tela v tomto období. Navyše stratené zásoby glykogénu v pečeni sú obnovené v čase po tréningu najmä z tukových zásob v tele. Zlepšuje inzulínovú senzitivitu v svaloch, zvyšuje oxidáciu tukov v svaloch, znižuje apetít. Čakáme Vás v HIIT Fitness Factory.

BENEFITY HIITU

  • Pomáha budovať vytrvalosť – Vysoko intenzívny tréning sa prispôsobuje celulárnej štruktúre svalov, čo vám umožňuje zvýšiť vašu vytrvalosť pri každom cvičení. 
  • Spáli kalórie a tuky v kratšom časovom období – HIIT je skvelý, ak máte obmedzený čas na to, aby ste mohli pracovať. Štúdie ukazujú, že 15 minút tréningu s vysokou intenzitou spaľuje viac kalórií než beh na bežeckom páse za hodinu.
  • Efektívne využitie energie – HIIT používa systém pracovných a oddychových intervalov, ktoré sa menia medzi vysoko intenzívnymi tréningmi a krátkymi prestávkami. Prostredníctvom intervalového tréningu sa vaše telo učí, ako efektívne využívať energiu, ktorá pochádza z energetického systému vášho tela. HIIT tiež pomáha pri odstraňovaní toxických odpadov z vašich svalov počas oddychu. Striedanie medzi cvičeniami vám tiež pomáha účinne dýchať
  • Zvyšuje metabolizmus – Americká škola športu a medicíny uviedla, že vysoká intenzita tréningu vám pomáha konzumovať viac kyslíka než obvykle, bez tréningu. Nadmerné množstvo spotrebovaného kyslíka pomáha zvýšiť rýchlosť metabolizmu z 90 minút na 144 minút po tréningu. Zvýšený metabolizmus pomáha pri spaľovaní väčšieho množstva kalórií.
  • Nie je potrebné vybavenie – pri HIIT cvičení nepotrebujete výbavu pretože stačí iba Vaše telo! HIIT tréningy využívajú vašu vlastnú telesnú hmotnosť.
  • Strata tuku, nie svalov! – Všetci profi kulturisti a vrcholoví športovci využívajú systém HIIT-u na najefektívnejšie spaľovanie tuku. Stále kardio sa často spája so stratou svalov. HIIT tréningy však kombinujú posilňovanie na váhe (hmotnosť vášho tela) a účinne dovoľujú zachovať si svalový prírastok pri súčasnom zbavení váhy.
  • Dobré pre zdravie srdca – hovorí sa, že extrémne tréningy pomáhajú budovať extrémne výsledky. Je ťažké, aby sa väčšina ľudí pustila do anaeróbnej zóny, kde stratíte dych a cítite, že vaše srdce búcha rýchlejšie a rýchlejšie. S intervalovým tréningom je ľahšie sa tlačiť na túto úroveň kvôli odpočinku, ktorý prichádza hneď po dosiahnutí tohto bodu. To pomáha udržiavať zdravé srdce a pomáha prietoku krvi účinne v celom tele.

HIIT Fitness Factory ponúka

BEGINNER WORKOUT - KARDIO - Doba Trvania 30 min - Spálené KCAL viac ako 350
Je navrhnutý tak, aby ste v krátkom čase maximalizovali svoje výsledky. Od začiatočníkov, cez športovcov ktorí chcú dramatický zlepšiť svoje výkony. Je čas páliť TUK!!

BOOTY WORKOUT - SPEVŇOVANIE - Doba Trvania 30 min - Spálené KCAL viac ako 300
Navrhnuté tak, aby ste dali poriadne zabrať svojím stehnám a zadočku. Vhodné pre nové mamičky, ktoré sa chcú dostať do formy, cez športovcov, ktorí potrebujú mať silné a funkčné stehná. Zábavné, rýchle a hlavne účinné!

FAT BURN - KARDIO - Dobra Trvania 25 min - Spálené KCAL viac ako 400
Ste frustrovaný tým, že sa Vám nedarí zhodiť nadbytočný tuk ? S FATBURN WRKT zvýšite svoju silu, rýchlosť a vytrvalosť. Naštartujete svoj metabolizmus, zvýšite svoju aerobnú a anerobnú kapacitu. Výsledky za veľmi krátku dobu. Navrhnutý tak, aby roztápal tvrdohlavý tuk, je to novú koncept vo fitness tréningu a cvičení na zníženie telesnej hmotnosti. Vhodné pre pokročilých.

ABS WORKOUT - Spevňovanie - Doba Trvania 30 min - Spálené KCAL viac ako 300
Problémová časť väčšiny z nás. Skúste si 30 minútový WORKOUT zameraný na brucho. Nehovoríme, že to bude jednoduché, bude to však stáť zato ;) Nezabúdajte silný stred tela, silné celé telo.

FLEXIBILITY ´N´ MOBILITY - STRÉČING - Doba Trvania 1hod
Vo fitness svete u rekreačných cvičencov zatiaľ veľmi zanedbávaná časť tréningu tým je flexibilita a mobilita. FLEXIBILITA je definovaná ako „schopnosť svalu alebo svalových skupín pasívne sa predĺžiť v rozsahu pohybu“, zatiaľ čo MOBILITA je „schopnosť kĺbu aktívne sa pohybovať v rozsahu pohybu“.

Tešíme sa na Vašu návštevu v HIIT Fitness Factory.

Cenník
HIIT XXS / 4 vstupy
20 €
HIIT XS / 8 Vstupov
30 €
HIIT MINI / 10 Vstupov
35 €
HIIT MEDIUM / 20 Vstupov
65 €
HIIT MAX / 30 Vstupov
90 €
HIIT MINI + / 10 vstupov + Jedálniček + diagnostika
65 €
HIIT MEDIUM + / 20 vstupov +Jedálniček + Diagnostika
100 €
HIIT UNLMT / 10 Vstupov
40 €