Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Golem Poprad

Golem Poprad je synonymum pre fitness, oddych a zdravý životný štýl. Dávajú fitness centru nový spôsob vnímania, aby si sa vo svojom fitku cítili/a príjemne. Preto kladú dôraz na modernosť, pokrokovosť, vždy usmievavý personál a individuálny prístup ku každému. Tvoje úspechy sú ich radosťou a k ich dosahovaniu ti chcú pomáhať.

Kde ich nájdeš?

Fitness centrá Golem Clubu môžeš navštíviť v štyroch slovenských mestách. V Bratislave, Košiciach, Žiline a Poprade.

Na čo sa môžeš vo fitness centre tešiť?

V prvom rade sa zoznámiš s personálom, ktorý tvoria profesionáli, ale hlavne fajn ľudia. Zoznámia ťa s prostredím a všetko ti vysvetlia. Budeš mať dostatok priestoru na svoj tréning v klimatizovanom prostredí s modernými posilňovacími strojmi.

Nájdeš tam kardio, fitness, funkčnú aj performance zónu. Vo vybraných prevádzkach sa môžeš tešiť aj na plavecký bazén, wellness, masáže, box arénu, aerobikovú sálu či solárium. Viac o vybavení v konkrétnych prevádzkach sa dozvieš na našej webstránke Golemu alebo na stránkach jednotlivých prevádzok.

Čo si potrebuješ doniesť?

Chuť cvičiť, uterák a čistú obuv :)

Nachádza sa vo fitku aj ženská zóna?

V Golem fitness centrách si vieš vďaka prehľadu vyťaženosti pozrieť časy, kedy je vo fitku najmenej ľudí. Vďaka desiatkam posilňovacích strojov nie je problém zacvičiť si bez akéhokoľvek čakania či obmedzenia.

Ženské zóny v Golem clube nenájdeš, no môžu ťa ubezpečiť, že si zacvičíš na jednotku :)

Ako fungujú vstupy?

Najskôr sa zaregistruješ a následne dostaneš Golem kartu, ktorá ti bude slúžiť ako tvoj identifikátor, preto sa bez nej nedostaneš do priestorov fitness centra. Každý má svoju kartu, preto nemôžeš na jednu kartu zobrať kamoša či kamošku.

Cvičiť môžeš neobmedzene, toľkokrát do týždňa, koľko len chceš. Vďaka Golem karte môžeš navštíviť všetky Golem fitness centrá v ktoromkoľvek meste.

Koľko to stojí?

S Golem Passom platíš iba za to, čo využívaš. V ponuke nájdeš množstvo passov, z ktorých si vyberieš ten, ktorý ti bude najviac sedieť. Pozri si cenník a vyber si ten pre teba najvýhodnejší.

Dá sa cvičiť aj s osobným trénerom?

Záleží im na tvojom zdraví a zvládnutí tvojich tréningových cieľov. Preto v Golem fitku nájdeš iba školených odborníkov vo svojej oblasti, ktorí pristupujú ku každému individuálne. Pozri si ich vizitky na ich webstránke v trénerskej sekcii.

 

golem poprad club namestie svateho egidia

Cenník
FIT PASS / platnosť 1 mesiac / neobmedzený vstup
39 €
OFF PEAK FIT PASS / platnosť 1 mesiac / Neobmedzený počet vstupov do fitness s časovým obmedzením Pondelok - Piatok 09:00 - 15:00 Sobota a Nedeľa 08:00 - 22:00
30 €