Fitnesscentrum Patriot

Address

Boženy Němcovej 1, Vranov nad Topľou, 093 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

FITNESSCENTRUM PATRIOT

Fitnesscentrum Patriot v Hoteli svojim návštevníkom ponúka plne klimatizované dvojpodlažné priestory o rozlohe 320 m2 vybavené vlastnými sociálnymi zariadeniami, sprchami a šatňami. Hostia fitness centra môžu využiť priestranné parkovisko Hotela Patriot***

ŠTANDARDNÝ JEDNORÁZOVÝ VSTUP ALEBO VSTUP S KARTOU

Vstup do Fitnesscentra Patriot / Gymu nie je a nikdy nebol časovo limitovaný, je jednorazový, neprenosný a platí počas celého dňa až do opustenia priestorov Patriot Fitness / Gym.

VYBAVENIE FITNESSCENTRA PATRIOT

Pri výbere náčinia sme uprednostnili kvalitu. Fitnesscentrum Patriot je vybavené špičkovými posilňovacími strojmi značky Nautilus, ktoré svojím vyhotovením umožňujú dokonalý silový tréning a zároveň minimalizujú riziko zranenia. Fitness centrum je tiež vybavené technikou na posilnenie kardiovaskulárneho systému. Nájdete tu bežecké pásy, eliptické trenažéry, schodový trenažér, stacionárne bicykle a veslovacie trenažéry Concept 2. Klienti majú k dispozícii okrem posilňovacích strojov aj možnosť cvičenia s voľnou váhou. Samozrejmosťou sú jednoručné činky od 1 kg do 50 kg, či nástroje funkčného tréningu ako Kettlebelly, TRX, medicinbaly, prípadne Flowin.

INBODY 230

Pokroková metóda merania pre maximálne presnú analýzu ľudského tela Pomôžeme vám pri celkovej zmene životného štýlu, počnúc vypracovaním výživového plánu, tréningového programu, pravidelných konzultácií a asistencii pri tréningu. Pre našich klientov máme k dispozícii profesionálnu diagnostiku tela pomocou prístroja InBody 230. Komplexné meranie a vyhodnotenie údajov

  • Svalová hmota vs. tuk
  • Diagram kontroly váhy, cieľová váha
  • Diagnóza obezity
  • Vyváženosť postavy
  • Telesný typ
  • Retencia vody
  • Rastový diagram
  • Cvičebný plán

InBody 230 je určený pre profesionálne využitie v medicíne a pre poradcov vo fitness centrách. Objednajte sa na recepcii Patriot Fitness. Cena merania už od 10 €.

PATRIOT GYM

Sila, rýchlosť, obratnosť, stabilita. To všetko sú zručnosti, ktoré sú viac či menej každodennou súčasťou a potrebou nášho života. Či už potrebujeme premiestniť ťažký nábytok, zodvihnúť akékoľvek bremeno, dobehnúť včas na zastávku autobusu alebo udržať stabilitu a nespadnúť na zľadovatenom chodníku, tieto pre človeka prirodzené zručnosti kvôli príliš pohodlnému spôsobu života chýbajú. Funkčným tréningom ich však môžeme v sebe opäť objaviť a zveľadiť. Hotel Patriot*** včas zachytil tento, podľa nás správny trend v oblasti športu a znova neváhal investovať. Namiesto plánovaného nočného baru, pripravil pre svojich klientov poctivý funkčný Gym, v ktorom je železo železom a jedinou pomocnou „kladkou“ Tvoja správna technika, zručnosť a poctivo vybudovaná sila. Svoju výdrž si tu môžete otestovať na profesionálnych hrazdách a množstve iného náčinia. 

Vstup do Fitnesscentra Patriot a Patriot Gym je povolený osobám do 15 rokov (vrátane) len za prítomnosti dospelej osoby alebo zákonného zástupcu. Kapacita Patriot Fitness & Patriot Gym je obmedzená.

Prevádzkovateľ zariadenia Fitnesscentrum Patriot and Patriot Gym v Hoteli PATRIOT*** je povinný zabezpečiť riadne poskytovanie služieb tohto športového zariadenia pre ubytovaných hostí hotela a klientov s predplatenými službami, aby nedošlo k porušeniu ich spotrebiteľských práv. Pre tieto osoby musí byť vyhradená časť kapacity zariadenia Fitnesscentrum Patriot and Patriot Gym z celkovej kapacity osôb športového zariadenia. Z toho dôvodu môže zamestnanec zariadenia Patriot Fitness and Patriot Gym odmietnuť predaj jednorazového vstupu, príp. vstup podľa permanentky alebo karty do tohto zariadenia záujemcom o služby, ak o vstup žiadajú tri a viac osôb v krátkom na seba nadväzujúcom čase. Zamestnanec zariadenia Fitnesscentrum Patriot and Patriot Gym vždy zohľadní aktuálny stav obsadenosti zariadenia, počet ubytovaných hostí, počet klientov s predplatenými službami a oboznámi s týmito dôvodmi záujemcu o služby zariadenia.

Cenník
Jednorazový vstup - štandardný jednorazový vstup
3,50 €
4 hodiny zdravia - platí počas pracovných dní v čase od 7:00 do 9:00 a od 12:00 do 14:00
2,80 €
Mesačná permanentka - platí 30 dní od zakúpenia, 1 vstup denne, neprenosná
40 €
Karta – kredit 20
3,20 €
Karta – kredit 50 eur
3,00 €
Karta – kredit 100 eur
2,80 €