Fitness centrum Dušan Jadlovský

Address

Šarišská 23, Stropkov, 091 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú zoznámiť s moderným poňatím fitness a ktorí si myslia, že ich telo si zaslúži patričnú pozornosť a starostlivosť. Preferujeme komplexnú starostlivosť, preto Vám ponúkame široké spektrum športových aktivít. Samozrejmosťou je výživové poradenstvo a celková starostlivosť. Jedine tak môžete dosiahnuť čo najefektívnejšieho výsledku, v redukcii hmotnosti aj pri formovaní postavy. Objavte výhody aktívnej relaxácie.

Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Záleží nám, rovnako ako Vám, na vysokej kvalite služieb, preto sme naše športovisko vybavili špičkovým profesionálnym zariadením. Skvelý pocit z dobrej kondície u nás môže dosiahnuť každý bez rozdielu veku a finančných možností. Fitness je ten správny nástroj, ktorý môže zabrániť nežiadúcemu priberaniu alebo stresu.

Vyberte si zo širokej ponuky služieb nášho fitness centra Dušana Jadlovského. Cvičením nielen tvarujete svoje telo, ale taktiež preventívne posilňujete svoju kondíciu a tým aj zdravie. Aby ste sa u nás cítili vždy dobre, vybavili sme naše fitness centrum v sviežom modernom štýle. Príjemné prostredie a naši tréneri Vás budú motivovať stále k lepším a lepším výsledkom.

Fitness centrum Dušan Jadlovský

Pre posilňovanie celého tela môžete navštíviť našu posilňovňu. Taktiež sú Vám k dispozícií profesionálne vyškolení tréneri a to najlepšie vybavenie. Presvedčte sa na vlastnej koži, že posilňovňa môže byť príjemným a pohodovým miestom.

Posilňovňu tvoria moderné posilňovacie stroje. Stroje sú dimenzované tak, aby boli vhodné pre začiatočníkov, pokročilých aj pre profesionálov. V posilňovni môžete získavať svalovú hmotu, stratiť nadbytočné kilogramy alebo všeobecne nabrať silu. Nebojte sa prísť, náš vyškolený personál poradí každému, ako správne začať a dosiahnuť svoj cieľ. Máme bohaté skúsenosti so všetkými typmi postáv.

Šport a relaxácia

Vyberte si zo širokej ponuky športových aktivít a možností relaxácie. Naše fitness centrum ponúka aktívne využitie pre každého a v každom veku. Odpočívajte aktívne. Nielen, že sa budete skvele cítiť, ale okolie si rýchlo všimne prichádzajúce zmeny.

Našim klientom ponúkame širokú ponuku športových aktivít a relaxačných programov. Stačí si len vybrať šport, ktorý Vám bude najbližší. Skúste si na vlastnej koži hodinu aerobiku alebo jógy. Hneď po cvičení si u nás môžete dopriať relaxačnú alebo športovú masáž a veľa ďalšieho. Navštívte naše fitness centrum a šport sa stane neoddeliteľnou súčasťou Vašich dní.

Cenník
Nieje k dispozícií