Fitneska Senec

Address

Lichnerova 12, Senec, 903 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

ČO JE FITNESKA SENEC?

Fitneska Senec je pohybové štúdio určené predovšetkým pre ženy. Názov Fitneska Senec vznikol z toho dôvodu, že všetky môžeme ísť za svojim snom a stať sa krajšou, sebavedomejšou a vyformovanejšou, podľa Vašich predstáv. Fitneska sa nachádza na pešej zóne v centre Senca. Zameriavame sa na skupinové cvičenia a osobné tréningy vedené odborne vyškolenými trénerkami. Fitneska Senec sa snaží, Vás ženy, nasmerovať k zdravému životnému štýlu, motivovať Vás a snaží sa o vybudovanie príjemného prostredia, v ktorom budete rady tráviť svoj voľný čas. Veríme, že naše logo vo Vás vzbudilo záujem o cvičenie a radi Vás v našich priestoroch uvidíme.

JUMPING®

Dynamické cvičenie na špecifických trampolínach s riadidlami sprevádza hudba a lekcie vedú odborne vyškolení inštruktori.

TRX®

Závesné cvičenie TRX Suspension Training rozvíja telesnú silu pomocou funkčných pohybov a dynamických polôh.

BODYFORMING

Bodyforming je špecifický druh aeróbneho cvičenia, ktorý pozitívne ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na formovanie postavy.

TABATA

Tabata je efektívna a náročná metóda intervalového tréningu, pri ktorom sa zvyšuje fyzička aj sila zároveň – získate aeróbnu kondíciu aj nárast dynamiky.

KRUHOVÝ TRÉNING

Kruhový tréning zložený z niekoľkých „kruhov“, pričom každý obsahuje 6 až 10 cvikov, ktoré sa v rámci neho vykonávajú jeden po druhom s čo najmenšími prestávkami. Po dokončení jedného kruhu nasleduje prestávka, po nej sa kruh zopakuje.

TOTAL BODY WORK

Total Body Work je dynamická lekcia, ktorá zahŕňa kardio s jednoduchou choreografiou zloženou zo základných funkčných cvičení, ako sú drepy, kľučky, v ktorej sa svaly celého tela, od veľkých svalových skupín až po jadro - tela do malých svalových skupín.

VINYASA POWER JOGA

Vinyasa Power Joga je systém jogového cvičenia, ktorý je zameraný na plynulé prepájanie pohybu s dychom. Využíva základne prvky jogy, cieľom je celkové uvoľnenie tela, mysle a formovanie postavy. Uvoľňunje stres a napätie.

PILATES MEDICAL

Pilatesové cviky aktivizujú hlboký (stabilizačný) svalový systém, čím odstraňujú svalovú nerovnováhu, zmierňujú bolesti chrbtice a kĺbov, kladú doraz na správne držanie tela. Táto metóda koordinuje dýchanie s pohybmi, zlepšuje rovnováhu a flexibilitu, spevňuje oslabené a zároveň naťahuje skrátené svaly, zlepšuje kondíciu, držanie tela.

BOSU®

BOSU, obľúbený nástroj pre skupinové cvičenia i jednotlivcov, núti k lepšiemu výkonu, celkovej stabilite, rovnováhe a koordinácii. Vďaka bosu si vybudujete nielen krajšie telo, ale aj funkčnú výkonnosť, ktorá sa prejaví v každodennom živote.

VEDENÁ MEDITÁCIA

Meditácia je veľmi hodnotnou prestávkou z hľadiska zdravia a vitality. Pomáha telu, nervom, energii a funkčným orgánom, aby sa zotavili. Človek z meditácií čerpá pocit odvahy, ktorá mu na oplátku dovoľuje čeliť ťažkým životným situáciám. Do sveta sa človek vracia inšpirovaný, osviežený a obohatený, pokojný a s pocitom sebaistoty. Teší sa na vás Michaela Košalková. Terapeut a kauč v oblasti kineziológie a osobnostného rozvoja.

KOMPENZAČNÉ CVIČENIE

Mobilita vyjadruje schopnosť vykonávať pohybové vzorce s čo najväčšou účinnosťou bez kompenzácie ostatných častí tela, ktoré nemajú byť pri pohybe preťažované. Cvičenia zamerané na kontrolu pohybu, kĺbovú funkčnosť, flexibilitu, prevenciu zranení, svalovú flexibilitu.

Cenník
PERMANENTKA ZÁKLADNÁ - Platnosť 3 mesiace - 10 vstupov / Neplatí pre Pilates
PERMANENTKA MESAČNÁ - Mesiac od - do / Neplatí pre Pilates