Fithub

Address

Družstevná 764, Čachtice, 916 21

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Myslíme na Vás

Fitness centrum FITHUB bolo vytvorené pre ľudí, ktorí milujú pohyb, ktorí chcú zostať fit alebo túžia zmeniť svoj doterajší životný štýl. Preto sme našu prevádzku prispôsobili presne Vašim potrebám, ktoré nám nie sú ľahostajné a vďaka ktorým sa stále posúvame vpred.

Zameranie na zákazníka

Naše služby sú tu na to, aby sme nimi dokázali pomôcť a splniť požiadavky každého zákazníka. Zamerané sú na fitness a zdravý životný štýl a vždy sa snažíme o individuálny prístup ku každému z Vás. Naším cieľom je zlepšiť Vaše zdravie, fyzickú kondíciu či dopriať vám psychickú pohodu. Chceme, aby ste sa u nás cítili nadpriemerne a vždy myslíme na to, aby ste mali pozitívne pocity nielen počas pobytu vo FITHUBe, ale taktiež po odchode z neho.

Kvalita a inovácie

Služby, ktoré ponúkame našim zákazníkom, sa snažíme neustále zlepšovať a naším cieľom je vytvoriť pre vás prostredie, aké si skutočne zaslúžite. Vysoký štandard v oblasti fitness a zdravého životného štýlu je u nás samozrejmosťou. Veľké nároky kladieme nielen na našich osobných trénerov a ich skúsenosti, ale taktiež na všetkých zamestnancov, ktorí sa starajú o to, aby vám počas návštevy FITHUBu nič nechýbalo.

Značka FITHUB

Sme hrdí na to, že sme jedinečnou značkou, ktorú ste si obľúbili aj preto, lebo od nás môžete vždy očakávať ľudský a profesionálny prístup. Či už ide o naše služby, reklamu alebo prezentáciu, našou snahou je robiť vždy veci s láskou. FITHUB nie je len obyčajná prevádzka. Je to jedinečná značka, ktorá vám ponúka ľudský a profesionálny prístup. Sme hrdí na to, že naše fitness centrum je zárukou kvality a všetky ponúkané služby robíme tak, aby boli naši zákazníci spokojní.

Príbeh FITHUB

Vybudovať kvalitné fitness centrum, ktoré sa svojou jedinečnosťou a moderným vzhľadom stane obľúbeným miestom pre šport, tréning či relax, bol hnacím motorom, vďaka ktorému sme dnes miestom, do ktorého sa ľudia vracajú s radosťou a nadšením.

Na začiatku bolo mojím cieľom otvoriť v Čachticiach fitko. Znelo to celkom jednoducho, avšak realita bola úplne iná. Ešte predtým, ako sme začali so stavebnými prácami či spisovaním si všetkého potrebného na papier, položil som si zásadnú otázku. Aký pocit chcem zanechať v zákazníkovi po návšteve prevádzky? Po mnohých úvahách som dospel k záveru, že odpovedí je veľké množstvo. Radosť, pocit sily, vášeň, nadšenie, dychtivosť, no najmä spokojnosť, optimizmus či dobrú náladu.

Ale ako toto všetko zakomponovať do jednoduchého názvu, ktorý bude výstižný, ľahko zapamätateľný a originálny? Nebola to veru jednoduchá úloha. Niekoľko mesiacov som si lámal nad názvom hlavu, hľadal som inšpiráciu všade naokolo, skúšal som všakovaké kombinácie, no nikdy to nebolo niečo, čo by ma ohromilo. Napokon mi napadlo spojiť dva výrazy do jedného. Prvú časť názvu som zobral zo slova Fitness a doplnil som to slovom hub, anglickým výrazom, ktorý vo mne evokuje miesto inšpirácie a motivácie. S názvom FITHUB som bol konečne spokojný, mohol teda prísť rad na všetko ostatné.

Stavba FITHUBu si vyžadovala viac ako rok stavebných prác a príprav, ktoré sa miestami zdali byť nekonečné. Občas som mal pocit, že nejaká vyššia sila snáď ani nechce, aby sme otvorili. Vo februári 2016 sme však mohli konečne privítať prvých zákazníkov Čachtického fitka.

Naším zákazníkom sa od tej doby snažíme plniť všetky priania, aby sa tu cítili čo najlepšie a aby vedeli, že práve ich názor či spätná odozva je pre nás najdôležitejšia. Práve preto sme sa rozhodli dostavať TRAINING ZONE, vďaka ktorej sú možnosti cvičenia vo fitku komplexnejšie a rozmanitejšie. Od októbra 2016 vo FITHUBe teda nájdete nielen miesto určené na skupinové lekcie, ale miesto na pestrý tréning, ktoré je k dispozícii každému z vás.

Vždy je čo zlepšovať, každú chvíľu sa nájdu podnety na menšie či väčšie zmeny, ktoré menia FITHUB na obľúbenú prevádzku. Naším cieľom je neustále posúvať kvalitu služieb vpred, vzdelávať sa, dbať na poctivý výber fitness náradia a tým dopriať zákazníkom presne to, čo si zaslúžia. Chceme byť miestom, z ktorého budú odchádzať ľudia vždy s úsmevom na tvári a s pocitom, že je o nich dobre postarané.

Cenník
Jednorazový vstup 1,5 hod (90 min.)
5 €
Jednorazový vstup 2 hod (120 min.)
7 €
Jednorazový vstup 2,5 hod (150 min.)
8,50 €
Jednorazový vstup 3 hod (180 min.)
10 €