Elite Trainings Fitness Club

Address

Štefánikova 27, Humenné, 066 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

ELITE TRAININGS FITNESS CLUB - Moderné klimatizované fitness centrum s dostatkom kvalitných strojov pod vedením majstra sveta v kulturistike Tomáša Tótha sa teší na Vašu návštevu a ponúka tieto služby:

  • posilňovňa
  • osobné trénerstvo
  • redukcia hmotnosti
  • formovanie postavy
  • poradenstvo
  • doplnky výživy

Na webstránke ELITE TRAININGS FITNESS CLUB sa viete aj registrovať. Slúži predovšetkým Vám, aby ste mohli byť pomocou newslettera pravidelne informovaní o novinkách a zmenách vo fitku, otváracom čase, či zvýhodnenej ponuky na cvičenie alebo nákup permanentky a pod. Ďalej Vám prostredníctvom newslettera...

Vybavenie ELITE TRAININGS FITNESS CLUB

Stroje

ELITE TRAININGS FITNESS CLUB je vybavený moderným, na zakázku vyrobeným posilňovacím a kardio zariadením ELITE FITNESS training equipment. Spĺňa najvyššie požiadavky ergonómie, dizajnu, funkčného dizajnu a kvality. 

Stroje, ktoré mám vo svojom fitku, využívajú jedny z najkvalitnejších technológií prispievajúcich najmä k správnemu a zdravému cvičeniu, ale tiež k efektívnemu zaťažovaniu svalových partií, umožňujú presné nastavenia na mieru mojim klientom a sú aj vysoko spoľahlivé.

K dispozícii je viac ako 35 posilňovacích strojov, lavíc a stojanov, 7 olympijských činiek s množstvom kotúčov, 7 fixných rovných a 7 fixných EZ- činiek a jednoručné činky od 1 až po 50kg. 

Kardio zariadenie 

tvoria 4 profesionálne bežecké trenažéry, 3 eliptické trenažéry, 3 spinningové a 2 horizontálne bicykle. Ponuku dopĺňajú aj 2 vibračno-masážne stroje, ktoré majú okrem uvoľnenia Vašich svalov po intenzívnom cvičení aj rehabilitačný a zdraviu prospešný efekt. V snahe zabezpečiť maximálnu kvalitu ovzdušia je priestor vybavený kanálovou klimatizáciou a aktívnym vetraním. 

Solárium: 

Hnedý vzhľad vašej pokožky môžete získať v našom vertikálnom soláriu zn. Gardasun. Cena za 1 minútu je pre členov ELITE TRAINIGS FITNESS CLUBu 0,35 Eur pre nečlenov 0,43 Eur. K zakúpeniu bude aj solárna kozmetika (krémy, oleje a pod.) 

Členom ELITE TRAINIGS FITNESS CLUBu sa stanete pri zakúpení akejkoľvek permanentky, čím získate aj ďalšie výhody. 

Doplnky výživy: 

V našom fitness bare ponúkame okrem chladených a teplých nápojov aj mixované proteínové kokteily, proteínové a energetické tyčinky a široký výber kvalitných doplnkov výživy svetových značiek pre ambicióznych aj kondičných cvičencov. (BSN, DYMATIZE, MUSCLETECH, PVL, MEGA-PRO...) 

Cenník
VSTUPY
Dospelí
3,50 €
Študenti - príchod do 15:30 hod.
2,50 €
Študenti - príchod po 15:30 hod.
3,00 €
Jednorázový vstup pre seniorov (nad 60 rokov)
3,00 €
MESAČNÉ PERMANENTKY
Dospelí
30,00 €
Študenti
25,00 €
Seniori (nad 60 rokov)
25,00 €
PERMANENTKY VSTUPOVÉ
10 vstupov
30,00 €
20 vstupov
54,00 €
30 vstupov
75,00 €
*V Humennom 1.10.2019; CENNÍK PLATNÝ DO 31.12.2020