DanZa Fitness

Address

Kysucká cesta 1, Turzovka, 023 54

O fitnescentre

DanZa Fitness v Turzovke

Fitnesscentrum DanZa Fitness pri čerpacej stanici Slovnaft v budove DanZa Trans. Fitness centrum zahŕňa kardio zónu a silovú zónu. Vybavenie klubu spĺňa tie najnáročnejšie kritéria a najnovšie trendy v oblasti fitness. Posilňovňa je kompletne vybavená strojmi značky Panatta Sport, ktoré patria k absolútnej svetovej špičke.

Fitness centrum zahŕňa kardio zónu a silovú zónu.

Kardio zóna

Kardio zóna disponuje kardio zariadeniami vybavenými treningovými programmi s monitoringom frekvencie tepu. Tieto programy pomáhajú klientom rýchlejšou cestou zredukovať  nadváhu, účinnejším spôsobom spaľujú tuky, zároveň zlepšujú kondíciu a celkovo posilňujú telo.

Vybavenie kardio zóny

bežecký trenažér 2x

elipticall (cross) trainer 2x

stacionárny bicykel 2x

Silová zóna

Silová zóna je určená pre kvalitný silový tréning. Táto zóna je ideálna pre presné a efektívne cvičenie.

Vybavenie silovej zóny

Zariadenia sú jednoducho ovládateľné, a sú vhodné pre všetky vekové skupiny a typy klientov. Zóna je vybavená zariadeniami značky Panatta Sport, ktorá vyniká 30 ročnou tradíciou v konštrukcii posilňovacích zariadení, exkluzívnym dizajnom a hlavne dokonalou biomechanikou pohybu. Pri každom zariadení nechýba dopomoc, z pozície cvičiaceho sa dajú nastaviť všetky parametre. Ako jeden z mála výrobcov ponúka Panatta Sport piestové mechanizmy pre všetky nastavenia.

Prednosťou zariadení je dokonalé, presné vedenie pohybov a minimálna hlučnosť. Zóna je vhodná rovnako ako pre profesionálov, tak aj pre menej náročných klientov a rekreačných športovcov.

Cenník
Jednorazový bežný vstup - 9:00-15:00 h
3 €
Jednorazový bežný vstup - 15:00-20:30 h
3,50 €