Cvičisko III

Address

Prievozská 6, Bratislava, 821 09

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Cvičisko III

Cvičisko III je zariadenie starostlivosti o ľudské telo, kde spoločne pracujeme na tom, aby ste sa cítili lepšie a dosiahli tie najlepšie výsledky. Tvoríme komunitu ľudí a priateľov, ktorí majú spoločnú záľubu v športe, v zdravom pohybe a chcú byť fit. U nás nájdete individuálny prístup v podobe osobného trénera, ktorý sa vám bude naplno venovať. Po úvodnej konzultácii a diagnostike pre vás zostaví cvičebný plán zodpovedajúci vašim potrebám a aktuálnemu stavu.

Okrem toho môžete u nás využiť aj služby nutričného poradcu, ktorý vám poradí ako sa správne stravovať.

Ako fungujeme

Cesta za vašim cieľom u nás začína konzultáciou, kde zistíme aké stereotypy máte zaužívané a diagnostikou pohybového aparátu, prostredníctvom ktorej bude tréner vedieť určiť, ktoré svaly máte skrátené a ktoré oslabené. Na základe výsledkov vie tréner presne určiť aký typ tréningu je pre vás najvhodnejší na to, aby ste odstránili prípadné problémy s pohybom a následne pracovali na dosiahnutí vášho cieľa.

  • KONTAKT
  • DIAGNOSTIKA
  • TECHNIKA/KOREKCIA
  • ZDOKONAĽOVANIE
  • CIEĽ

Zaujíma vás, prečo sú naši osobní tréneri tak super?

Ich čaro spočíva v troch veciach. Vedia, čo trénujú, pravidelne sa vzdelávajú a baví ich to. Naši tréneri sú odborníci v oblasti kondičného tréningu a pravidelne si firemnými školeniami dopĺňajú poznatky z oblasti fyzioterapie, kondičného tréningu či fitness. Okrem ich odbornosti dbáme aj na to, akí sú to ľudia. Cvičisko tvorí komunita priateľov a pozitívne naladených ľudí. Každý cieľ je pre nás možné dosiahnuť, ak k tomu pridáte správny prístup. My ho máme a váš cieľ s vami uskutočníme.

Vyskúšajte úvodný tréning zadarmo

Dohodnite si nezáväzný termín úvodného tréningu a zoznámte sa s našim prístupom k cvičeniu. Máte s nami skúsenosť, pochvalu alebo niečo, čo by sme mali zlepšiť? Dajte nám vedieť.

Cenník
Nieje k dispozícií