Base Gym

Address

Starohorská 1, Banská Bystrica, 974 11

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Base Gym Banská Bystrica

Base Gym je rozlohou najväčší a neskromne i najlepší gym svojho druhu na strednom Slovensku.

Partia ľudí, pôsobiacich v Banskej Bystrici v rámci CrossFit-u od roku 2009. Pravidelne organizujeme jeden z najväčších slovenských pretekov zameraných práve na CrossFit pod názvom "Battle of Urpin" a od roku 2014 sme tiež spoluorganizátormi súťaže pre amatérov zamilovaných do tohto športu pod názvom "CrossGym liga". Prinášame Ti kvalitu na základe skúseností zo súťažného prostredia a komunity CrossFit-u v rámci SR a ČR.

Base Gym je otvorený v rámci skupinových aj individuálnych tréningov, atléti sú rozdelení na "beginners","advanced" a "elite", takže všetci si prídu na svoje. Čaká Ťa komplexný tréningový program, priateľské prostredie a komunita skvelých ľudí, na základe ktorej bude Tvoj progres neuveriteľne rýchly. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať. Prvý tréning je pre každého zdarma, predsudky a nesmelosť nechaj doma. 

Prečo Base Gym

Pre nás je tréning v BG oveľa viac ako len cvičenie. Stal sa počas posledných rokov životným štýlom, ktorý zmenil náš pohľad na zdravie, cvičenie, pohyb ako taký. Sila BaseGym-u spočíva v komunite ľudí, ktorí síce prichádzajú z rôznych skupín, ale práve keď sa pustia hodiny a odráta sa 3…2…1…štart, všetci sú na jednej lodi a pracujú na tom aby boli každý deň lepší. Ťažko opísať myšlienku BaseGym-u v pár vetách, no čo vieme určite povedať, nie je to len funkčný tréning, ani kruhový tréning a dokonca ani “niečo čo za pár mesiacov stratí popularitu ako iné”. BaseGym funguje už mnoho rokov a v Banskej Bystrici  sme síce neboli úplne prví, ale od prvého momentu, čo sa tomu venujeme chceme byť najlepší. Ak chcete zlepšiť svoje zdravie a kondíciu, BaseGym je určite cesta ako to dosiahnuť.

Cenník
Nieje k dispozícií