Baddy Fitness Ťahanovce

Address

Americká trieda 11, Sídlisko Ťahanovce, 040 13

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Fitness Centrum BADDY Fitness Ťahanovce

O nás

Fitness centrum Baddy Fitness Ťahanovce je vybavené profesionálnymi posilňovacími aj kardio strojmi, veľkým množstvom rôznych činiek a ďalším potrebným náradím. Pravidelným cvičením si zlepšíte kondíciu, spevníte a vypracujete si svalstvo, zbavíte sa bolestí chrbtice, zlepšíte držanie tela. Po cvičení budete mať dobrý pocit, že ste pre seba urobili niečo prospešné. Budete lepšie vyzerať aj sa budete lepšie cítiť. Ponúkame Vám samozrejme aj širokú škálu výživových doplnkov.

Fitness centrum Baddy Fitness na sídlisku Ťahanovce sme pre Vás otvorili v novembri 2015 na ulici Americká trieda 11 v Košiciach. Nachádza sa na 1.poschodí nad potravinami Fresh a drogériou DM.

Je to úplne nové fitko vybavené profesionálnymi posilňovacími strojmi od slovenského výrobcu značky DAFE a kardio strojmi od popredných svetových výrobcov Life fitness, Star trac.

Fitko je klimatizované o celkovej rozlohe 472 m2

Individuálny tréning

Ak už máte skúsenosti s cvičením na jednotlivých posilňovacích či kardio strojoch, príďte si zacvičiť individuálne. Ak by ste potrebovali s niečím predsa len poradiť, obráťte sa na náš ochotný personál. Poradí vám aj s výberom vhodných doplnkov. Samozrejmosťou je obsluha pri bare, namiešanie želaných nápojov.

Tréning s trénerom

V prípade, že netušíte, ako sa na jednotlivých strojoch cvičí, akú záťaž zvoliť, koľkokrát daný cvik opakovať a ako správne dýchať, dohodnite si tréning s niektorým z našich osobných trénerov. Tréner vám poradí, vyberie pre vás tie najvhodnejšie cviky, zostaví ich do najefektívnejšieho poradia a dá vám aj ďalšie tipy, ako správne cvičiť. Dohliadne na presné prevedenie jednotlivých cvikov, opraví vás tak, aby daný cvik bol prevedený korektne a efektívne. V neposlednom rade vás bude motivovať k dosiahnutiu vašich cieľov. Ak si budete priať, váš osobný tréner vám zostaví individuálny tréningový plán aj jedálniček na mieru tak, aby ste dosiahli svoj cieľ. Nemajte obavy a príďte vyskúšať cvičenie s trénerom.

Tréneri v Baddy Fitness Ťahanovce

Príďte a zacvičte si pod odborným vedením našich skúsených osobných trénerov do Baddy Fitness Ťahanovce!

V prípade, že netušíte, ako sa na jednotlivých strojoch cvičí, akú záťaž zvoliť, koľkokrát daný cvik opakovať a ako správne dýchať, dohodnite si tréning s niektorým z našich osobných trénerov. Tréner vám poradí, vyberie pre vás tie najvhodnejšie cviky, zostaví ich do najefektívnejšieho poradia a dá vám aj ďalšie tipy, ako správne cvičiť. V neposlednom rade vás bude motivovať k dosiahnutiu vašich cieľov.

Tomáš Ignác

Kondičný tréner I. stupňa v Baddy Fitness Ťahanovce

  • formovanie postavy
  • naberanie svalovej hmoty
  • redukcia hmotnosti
  • tréningové plány
  • výživové poradenstvo
  • správna technika cvikov
  • kompenzácia sedavého – pracovného životného štýlu
  • online coaching
  • zvýšenie fyzickej a psychickej pohody
  • profesionálna starostlivosť a vysoká odbornosť
Cenník
10 vstupová permanentka (prenosné medzi osobami, platnosť 365 dní)
29 €
20 vstupová permanentka (prenosné medzi osobami, platnosť 365 dní)
54 €
JEDNORÁZOVÝ VSTUP
4 €
MESAČNÁ PERMANENTKA NEPRENOSNÁ (vstup max. 1x denne, platnosť30 dní)
33 €
MESAČNÁ PERMANENTKA ŠTUDENTSKÁ NEPRENOSNÁ (LEN S PLATNÝM ISIC, vstup max. 1x denne, platnosť30 dní)
26 €
ROČNÁ PERMANENTKA NEPRENOSNÁ (vstup max. 1x denne, platnosť30 dní)
330 €
*Permanentky sú neprenosné medzi pobočkami Baddy Fitness.