ArnyClub

Address

Námestie mieru 1, Liptovský Mikuláš, 031 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

ArnyClub Liptovský Mikuláš

Pripravili sme pre Vás priestor ArnyClub-u s rozlohou 500m2, kde nájdete celú sériu 22 strojov LIFE FITNESS Signature, 10 pákových strojov HAMMER STRENGHT, multifunkčnú vežu s 9 stanovišťami. Súčasťou tohto priestoru je silová zóna s rozlohou 140m2, so 4 multipresmi, 13 lavičkami, 100 jednoručkami, 20 pevne naloženými činkami a deadlift platformou.

KARDIO

Kardio zóna je tiež vybavená profesionálnymi zariadeniami značky LIFE FITNESS. Cvičenie na 27 kardio strojoch Vám ponúkne výhľad na park a pešiu zónu mesta.

WORKOUT

Hlavnou časťou našej workout zóny je kvalitná silová konštrukcia WODGEAR, vybavená množstvom komponentov a doplnkov tak, aby bol Váš tréning maximálne efektívny. Samozrejmosťou sú pomôcky na cvičenie s vlastným telom – TRX, BOSU, PLYOBOX, fitlopty, kettlebelly, boxovacie vrecia, odrazová trampolína na medicinbal a ďalšie.

SOLÁRIUM

Ak máte slabosť pre špičkovú kvalitu a chcete pre svoje telo to najlepšie tak Vám ponúkame riešenie, ktoré je na trhu jednotkou a spĺňa všetky Európske normy (napr. max. hodnota 0,3W/m2, atď). Technológie použité v našom soláriu sú nielen šetrné k Vášmu telu, ale zabezpečujú aj dlhodobú trvácnosť opálenia, a to vďaka použitiu solárnych trubíc od renomovaného výrobcu.

Cenník
Vstup FITNESS
4,50 €
Vstup FITNESS ISIC
2,70 €
Členská karta
3 €
10 vstupov | platnosť 6 mes.
29 €
30 vstupov | platnosť 6 mes.
79 €
Mesačná
33 €
Mesačná ISIC
27 €
Mesačná OFF-PEAK (9-14h)
27 €
Ročná
290 €
Ročná so skrinkou
340 €
Analýza ľudského tela
2 €
Solárium 1 min
0,35 €