Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

ANT Kardiofitness je rodinný podnik, ktorý tohoto roku oslavuje 20. výročie svojho vzniku. Naše fitnescentrum sa nachádza v budove Centrálu na sídlisku II. Rozloha fitnescentra sa rozprestiera sa na ploche 1020 m2.  Sme tu pre Vás od pondelka do nedele, 363dní v roku. Našim klientom ponúkame štyri špičkovo vybavené cvičebné sály a  veľkú priestrannú posilňovňu s rozmanitou kardio zónou. To všetko dopĺňa fínska (suchá) sauna s ochladzovacím bazénom.

ANT IDEA

Našou ideou bolo a vždy bude ponúkať pohybové programy pre všetky vekové a výkonnostné skupiny. Od detí po seniorov, od zdravotne oslabených jedincov až po vrcholových športovcov.
 

ČO O SEBE POVEDALI?

Ak hľadáte silného partnera pre Váš aktívny život, tak naše fitnescentrum patrí jednoznačne medzi lídrov na trhu v ponuke skupinových cvičení a odbornosťou, s akou pristupujeme ku našim klientom.

 

Funkčný tréning

Definujeme ho ako súhrnné cvičenie, ktoré zapája do činnosti maximálne množstvo svalových skupín pri napodobňovaní základných pohybových stereotypov (tlak, ťah, rotácie, výpad, drep, predklon). Funkčný tréning predstavuje modelovú situáciu zahrňujúcu zrýchlenie, spomalenie a stabilizáciu svalových skupín  vo všetkých troch rovinách pohybu. Tréning vedie k vyššej svalovej rovnováhe, pozitívne napomáha kĺbovej stabilite a výrazne prispieva k prevencii zranení pohybového aparátu, prioritne sa zameriava na súčinnosť nervového a svalového systému. Funkčný tréning prebieha formou  skupinového tréningu. Medzi základné formy funkčného tréningu zaraďujeme voľné kladky, jednoručné činky, medicimbal, fit loptu, disbalančné podložky, záťažové vaky, expandery, kettlebells. Dominantnou vlastnosťou funkčného tréningu  je využívanie vlastnej hmotnosti cvičenca ako záťaže alebo odporu pre dosiahnutie zvýšenia relatívnej sily.

Joga

V ANT Kardiofitness Vám ponúkame klasickú (hatha) jógu, ktorá je určená pre ľudí, ktorí hľadajú pohybovú aktivitu pre kompenzovanie svojho pracovného a fyzického zaťaženia. Jóga je typ cvičenia ktorý Vás ukľudní, narovná a uvoľní všetky svaly a kĺby, dodá telu energiu. Je to systém cvičení založených na posilňovaní, spevňovaní a naťahovaní svalov celého tela. Zvyšuje svalovú silu so súčasným zlepšením kĺbovej pohyblivosti, zdokonaľuje držanie tela, zlepšuje pohybovú koordináciu, harmonizuje duševnú a telesnú rovnováhu. Kvalitná hodina nie je len úžasný tréning pre telo, ale tiež Vás pohladí na duši. 

Cenník
Jednorazové vstupy
Jednorazový vstup
3,50 €
Jednorazový vstup študent
2,50 €
Jednorazový vstup senior
2 €
Jednorazový vstup ZŤP
2 €
Permanentky
Permanentka na 10 vstupov
30 €
Permanentka na 20 vstupov
56 €
Permanentka na 30 vstupov
75 €
Permanentka študentská na 15 vstupov
33 €
Permanentka mesačná - posilňovňa
35 €
Sauna
Sauna pre jednu osobu
10 €
Sauna pre 2 a viac osôb / cena za osobu
7 €
Masáže
Masáž čiastočná
15 €
Masáž celková
25 €