ABfit

Address

Dostojevského 12, Poprad, 058 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

ABfit fitnesscentrum

patrí k najmladším fitnesscentrám v meste Poprad. Naše sídlo je pri OC Výkrik na sídlisku Juh. Fitnesscentrum je vybavené špičkovými profesionálnymi posilňovacími a kardio strojmi americkej značky LIFE FITNESS. K dispozícii je zóna pre funkčný silový tréning a aerobic. Poskytujeme fitness stroje najvyššej kvality ,ktoré budú motivovať cvičencov trénovať viac a lepšie.

Naša recepcia Vám ponúka širokú paletu nápojov pre fitness a stravovacích doplnkov.
Váš pobyt vo fitnesscentre spríjemňujú šatne s uzamykateľnými skrinkami, po cvičení je možné sa osprchovať, osušiť si vlasy našimi sušičmi. K štandardnému vybaveniu patria sociálne zariadenia, o ktorých čistotu úzkostlivo dbáme. K dispozícii je bezplatné parkovanie.

kardiozóne ponúkame bežecké pásy, steppery, eliptické trenažéry, veslovacie trenažéry, stacionárne bicykle od firmy LifeFitness a unikátne zariadenia simulujúce korčuľovanie WAVE od firmy Technogym. Fitnesscentrum ABfit ponúka svetovo uznávaný program Spinning®, ktorý sa jazdí na najkvalitnejších bicykloch radu NXT® . Vysokoefektívne skupinové cvičenie vedú špeciálne vyškolení inštruktori. Lekcie sú vedené v klimatizovanej miestnosti s farebnou hudbou a špičkovou aparatúrou.

Solárium

Pre klientov fitnesscentra je k dispozícii vertikálne solárium s kvalitnými opaľovacími trubicami.

Výsledok opaľovania predĺži solárna kozmetika s obsahom vitamínov A, C, E, Aloe Vera, kokosového oleja a Panthenolu B5, zabezpečujúca výživu a hydratáciu pokožky.

Funkčný tréning

Funkčný tréning slúži na:
- získanie sily, vytrvalosti, obratnosti
- formovanie postavy, spevnenie celého tela a spálenie prebytočného tuku
- odbúra stres a napätie

Toto cvičenie je vhodné pre tých, ktorí majú chuť posunúť svoje hranice a poriadne si zamakať.

Inštruktori

Aerobic

Maťa Pacanovská

Je profesionálnou cvičiteľkou aerobicu s dlhoročnými skúsenosťami a praxou. Držiteľka medzinárodnej licencie IFAA (International Fitnes and Aerobic Academy). Špecializuje sa na cvičenia Body work, Fat burner, Dance Aerobic a Step Aerobic.

Aerobicu sa venuje od roku 1996.

Na jej hodinách si skvelo zacvičíte a nabijete sa ENERGIOU.

Hathajoga

používaná v Indii po celé stáročia, znamená pre fyzickú činnosť to, čo pre mnohé jazyky latinčina. Je dosť namáhavá a preto prináša rýchle a značné fyzické výsledky. Hoci je vytvorená tak, aby vyhovovala západnej mentalite, princípy jogy neporušuje. Je nenásilná, ale fyzicky agresívna, takže v sebe spája to najlepšie z oboch svetov. V sanskrite znamená slovo ha - slnko a tha - mesiac a joga znamená spojiť dohromady, v dokonalej harmónii. Pokiaľ je vašim cieľom celková krása a zdatnosť, prečo nepristúpiť k jej prameňu?

Cenník
Fitness+Kardio
4,00 €
Aerobic
3,50 €
Spinning
3,50 €
Funkčný tréning
3,50 €
Uterák požičanie
0,50 €
Solárium 1 min.
0,40 €