3G Fit Club

Address

Rad L. N. Tolstého 9A, Prievidza, 971 01

O fitnescentre

FILOZOFIA 3G Fit Club-u

3G fit club ponúka svojim členom profesionálne služby, moderné vybavenie a špičkový servis v príjemnom prostredí. Zažite u nás tú správnu atmosféru profesionálneho klubu. 3G fit club je tiež miestom príjemného odpočinku, kde sa vždy budete cítit výnimočne. Miestom, ktoré se stane súčasťou Vášho životného štýlu.

PREČO CVIČIŤ U NÁS ?

Keď sa rozhodnete, že sa pohyb stane prirodzenou súčasťou Vášho života, tak už Vám zostáva len jeden krok: cvičit správne. V 3G fit clube nájdete komplexnú ponuku, ako dodať telu správnu kombináciu cvičenia a relaxu. Zlepšíme každú časť, každý systém, vo Vašom tele. Pracujeme podľa najnovších poznatkov, máme mnoho unikátnych technológií, ktoré Vám zaručia úspech. Ale hlavne Vás to u nás bude baviť!

VYBAVENIE

Najmodernejšie fitnescentrum v meste Prievidza Vám ponúka saunu, solárium, kaviareň a mnoho ďalších bonusov k členskej karte

ČLENSTVO

Zaregistrujte se ešte dnes a získajte špeciálne bonusy k členstvu. Členstvo je veľmi výhodné. Môžete svoje obľúbené aktivity vykonávať tak často, ako chcete a neplatíte žiadne poplatky naviac. Môžete ľubovoľne striedať aktivity, podľa momentálnej nálady. Máme také možnosti cvičenia, že Vás nikdy neprestanu baviť. Pri jednej návšteve môžete absolvovať viac variant tréningv naraz a ešte si k tomu dopriať relax. Všetko bez dalších poplatkov. Všetko je už zahrnuté v cene členstva. Členstvo podporuje Vaše zdravie tým, že máte pravidelný pohyb po celý rok.

BONUSY

Pre Váš maximálny komfort dostanete pri každej návšteve zadarmo: - čistý uterák, ktorý pri odchode jednoducho zahodíte do pripraveného boxu - plachtu do sauny Starostlivosť o Vaše telo: - zázemie šatní je vybavené fénmi, pleťovými krémami, odličovacími a inými hygienickými prípravkami V sprchách sú neustále k dispozícii sprchové gély.

Cenník
Nieje k dispozícií