Zdravá-energia

Address

Námestie Eleny Maróthy Šoltésovej 8, Levice, 934 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

TEAM ZDRAVÁ-ENERGIA

U nás v ZDRAVÁ-ENERGIA nájdete príjemné, srdcu blízke prostredie. Náš tím je starostlivo vyberaný spomedzi mnohých trénerov, cvičiteľov, fyzioterapeutov a poradcov. Projekt vznikol v r.2015 a začal sa postupne realizovať. Zastrešuje viacero nápadov celého nášho tímu. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne, pomôžeme vám a splníme vaše sny (v rámci našich možností). Projekt Zdravá Energia sa bude postupne rozrastať, preto sa máte na čo tešiť.

CVIČENIE

Tvoríme pre vás osobné a skupinové pohybové programy/lekcie. Staráme sa o vaše zdravie a pohybový aparát pomocou odbornej diagnostiky, špičkového nastavenia stravovania, odborných pohybových lekcií a mnoho iného. V Zdravej Energii očakávajte pozitívny prístup, odborné poradenstvo, bohaté skúsenosti a hlavne dobrú náladu.

INDIVIDUÁLNE

Individuálne lekcie sú šité na mieru každému jednému účastníkovi našich programov. Pred prvou lekciou spolu absolvujeme úvodný pohovor, na základe ktorého vytvoríme tréningový program. Používame najnovšie techniky v cvičení. Cvičíme s pomôckami ako napríklad fitlopta, TRX závesný systém, kettlebelly, expandre, bosu, medicinbal, sliders, superband.

SKUPINOVÉ

V Zdravej Energii nájdete množstvo skupinových cvičení: Tabata, Kruhový tréning, Jóga, cvičenie pre mamičky s deťmi, zdravotné cvičenia, pohybový rozvoj pre mladších, cvičenia pre seniorov a iné.

Zdravé stravovanie

Ak je váš cieľ redukcia hmotnosti, nabratie svalovej hmoty alebo zlepšenie a spestrenie aktuálneho stravovania, ste tu správne. Ponúkame vám komplexný stravovací režim. Jeho cieľom nie je pár týždňová diéta, ale podrobný popis a postupné zautomatizovanie si potrebných návykov zdravého stravovania.

Výhody balíka Zdravé stravovanie

  • Stravovací režim pre rýchlejšie dosiahnutie vášho cieľa.
  • Prispôsobenie režimu vzhľadom na energetickú hodnotu, pomer makronutrientov, alergénov v jedle, obľúbené typy a množstvo jedál.
  • Použitý softvér umožňuje vytvárať nutričné plány na základe otestovaných šablón navrhnutých špecialistami.
  • Použiteľnosť – uvedomujeme si, že dodržiavanie stravovacieho režimu je do veľkej miery závislé na chuti jedál. Preto sú konzultované nielen s oborníkmi, ale aj s kuchármi a pri všetkých jedlách je uvedený postup správnej prípravy.
  • Pestrosť jedál – každému chutí niečo iné, preto volíme výber jednotlivých jedál podľa preferencií klienta.
Cenník
Nieje k dispozícií