Wéčko

Address

Litovelská 549/1, Kysucké Nové Mesto, 024 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Wéčko fitnescentrum Kysucké Nové Mesto

Wéčko je zariadenie nachádzajúce sa v centre mesta Kysucké Nové Mesto. Od roku 2010 poskytuje wellness a fitness služby nielen obyvateľom nášho mesta, no za pestrou ponukou služieb k nám prichádzajú klienti aj z okolitých obcí a miest (Žiliny, Krásna nad Kysucou, Čadce, Martina, ...)

Môžete u nás stráviť aj niekoľko hodín a nenudíte sa! Stačí si vybrať - cinema kardio zóna, separé kardio pre ženy, fitness na profi strojoch KWK, TURBO soláriá (horizontálne aj vertikálne), omladzovacie kolagénové solárium tváre a dekoltu, INFRA sauna, FÍNSKA sauna, PARNÉ sauny, masáže, kyslíková terapia ... alebo jednoducho posedenie v našej kaviarni - nefajčiar s ponukou alko a nealko nápojov a širokej ponuky doplnkov výživy. Mamičky s deťmi môžu využiť počas návštevy detský kútik - nezabudli sme ani na tých najmenších.

Počas Vašej návštevy sú Vám k dispozícii služby a odborná pomoc zo strany odborníkov (doplnky výživy, osobný tréner fitness, masér, terapeut, výživový poradca, ...).

Naša prevádzka je otvorená počas celého roka každý deň (až na zopár dní sviatkov) až do 20:00.

Na Vašu návštevu sa teší náš tím vo FITKU, v ktorom to ŽIJE!

Jediné štvorposchodové fitko svojho druhu na Slovensku!

Fitness je rozmiestnená po 4 poschodiach o aktuálnej rozlohe vyše 400m2 a ďalšie rozšírené priestory pre Vás pripravujeme! Svojou dispozíciou je jedinečné v tom, že jednotlivé zóny sú separované, čo vyhovuje najmä tým "hanblivejším" cvičencom.

Aeróbna zóna (tzv. "kardio") je vybavená profi strojmi (bežiace pásy, steppery, rotopedy, elyptical ...).
K príjemne strávenému času prispieva "cardio-cinema" - projekcia TV na kino plátno.     

Jedinečnosť našej aerobky spočíva tiež v možnosti inhalácie 95% kyslíka (OXYGENOTERAPIA) počas samotného cvičenia (viac kyslíka - vyšší výkon - lepšia premena tukových zásob a mnoho ďalších výhod, o ktorých sa dočítate v sekcii OXYGENOTERAPIA).

Pri cvičení Vám je k dispozícii osobný tréner a výživový poradca, ktorý Vás môže "sprevádzať" nielen počas cvičenia, ale bude Vašou podporou pri menežovaní výživy počas dňa.

Mamičky a hlavne ich malé radosti, majú počas návštevy možnosť zdarma využiť detský kútik vybavený hračkami, omaľovankami a pod., ktoré deti zemestnajú na dlhé hodiny. Priamo vedľa detského kútika je umiestnené aj kolagénové kreslo - omladzovacia kúra tváre a dekoltu. Počas tohto sedenia budete mať deti pod dohľadom. Kolagénové omladenie tváre a dekoltu je možné súčasne kombinovať s kyslíkovou terapiou. Nestrácajte čas a využite tieto služby súčasne!

Cenník
Nieje k dispozícií