SlimFit Štúdio

Address

Rastislavova 3489/24, Poprad, 058 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

SlimFit Štúdio Poprad

Prevádzkujeme salón SlimFit Štúdio zameraný na redukciu hmotnosti v oblasti prístrojového chudnutia, formovania a tvarovania postavy. V príjemnom prostredí ponúkame poradenstvo v oblasti stravovania a cvičenia, tiež odbornú starostlivosť a individuálny prístup.

Krásne a dobre fungujúce telo neznamená len hodiny namáhavého cvičenia, spojeného s odriekaním si toho, na čo máme chuť. Slim Fit Štúdio prináša ľahké formy cvičenia, ktoré oveľa účinnejšie napomôžu k strate neželaných centimetrov a úbytku na váhe v krátkom čase. Preferujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi, keďže každý z nás je jedinečný.

Našim cieľom je ponúknuť služby na vylepšenie postavy kombináciou jednotlivých procedúr. Stačí sa len odhodlať, prísť zrelaxovať a zároveň vylepšiť svoju postavu na jednom mieste. V dnešnej uponáhľanej dobe prinášame vynikajúci spôsob ako zregenerovať telo a načerpať novú energiu už pri jedinej návšteve.

Spokojní klienti sú dôkazom našich úspechov.

Slim Fit Štúdio v sebe spája zdravie, krásu a spokojnosť.

U nás sú vítané mamičky aj s detičkami, o ktoré sa počas cvičenia s radosťou postaráme.

Slim Fit Štúdio prináša ľahké formy cvičenia, ktoré oveľa účinnejšie napomôžu k strate neželaných centimetrov a úbytku na váhe v krátkom čase. Preferujeme individuálny prístup ku každému zákazníkovi, keďže každý z nás je jedinečný.

V SlimFit Štúdio ponúkame

Certifikované stroje

Každý stroj spĺňa požiadavky technických predpisov a zhoduje sa s požadovanými európskymi normami.

Kvalifikovaný personál

Obsluhujúci personál spĺňa požiadavky odbornej spôsobilosti a je informovaný o dodržaní pokynov.

Odborné poradenstvo

Ponúkame poradenstvo v oblasti stravovania, zdravého životného štýlu a cvičenia. Individuálny prístup

Staráme sa o spokojnosť našich klientov. Chceme aby sa cítili príjemne, spokojne, aby k nám chodili vždy s úsmevom a radi sa k nám vracali.

Majiteľka hovorí

„Každá žena je taká krásna, ako sa cíti. V salóne preto ponúkame možnosť získať dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.“ Mgr. Karina Homzová

Cenník
Nieje k dispozícií