Rival Fitness

Address

Hospodárska 9, Bratislava, 831 07

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Rival Fitness Bratislava

Rival Fitness pozostáva:

- 150m2 - po celej ploche tatami
- K dispozícií komplet vybavenie na Box (ring, mechy, laná, lapy, box, trenažér...)
- V priestoroch šatňa, sprcha
- Funkčná zóna

Zacvičiť si môžete individuálne, alebo pod dohľadom trénera, možnosť prenájmu priestorov súkromne pre externých trénerov, jogu, ženské bojové športy, aerobik...

Služby

V plno klimatizovanej miestnosti so vzduchotechnikou na najvyššej úrovni sa na 600 m2 nachádza viac ako 40 cvičiacich stanovíšť. Bosu, žinienky, rebriny, fit lopty, švihadlo či zapožičanie trhačiek sú pre nás samozrejmosťou. Kvalitné stroje, ktorými je fitness centrum vybavené, Vám pomôžu precvičiť všetky problematické partie a pri správnej technike zaručujú maximálny úspech. Na strojoch nájdete presné vyobrazenie daného cviku, pre lepšiu orientáciu. Naša ponuka služieb zahŕňa taktiež možnosť predplatenia kvalifikovaných trénerov, ktorí Vám ukážu cestu, ako čo najefektívnejšie dosiahnuť stanovený cieľ.

Priestor je vybavený zrkadlami, ktoré Vám dopomôžu k zlepšeniu technického prevedenia cvikov. Miestnosť je špičkovo ozvučená a našou snahou je, aby Vaša nálada bola podporená kvalitnou hudbou (na želanie klienta je možná zmena hudby podľa vlastného výberu). Nájdete u nás taktiež oddychový kútik, kde si môžete v pohodlí prečítať odbornú fitness literatúru a taktiež sa osviežiť produktami ponúkanými v našom bare (kava, čaj, iontové, proteínové nápoje, atď.).

Tešíme sa na Vás.

Cenník
1 vstup
5 €
1 vstup pre študentov
3 €
10 vstupov
40 €
20 vstupov
70 €
30 vstupov
95 €
100 vstupov
280 €
1 mesiac
45 €
Tréner
od 20 €
Požičanie uteráku
1 €