Power Gym

Address

M. R. Štefánika 61, Detva, 962 12

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Power Gym nie je len fitness a solárium, je to životný štýl !!!

Power Gym je prvý fitness klub a solárium v Detve, ktorý ponúka trénerské a poradenské služby na profesionálnej úrovni. Zabezpečujeme vysokú úroveň zákazníckeho servisu a rôzne výhody. Power Gym je vybavený najmodernejším zariadením pre posilňovací a kardio tréning. Ponúka osvedčené metódy cvičenia pre formovanie postavy pre všetkých bez ohľadu na vek a ambície. Sme tu pre mladé mamičky, ženy v domácnosti, zaneprázdnených manažérov, rekreačných športovcov, ľudí trpiacich nadváhou a problémami s tým súvisiacimi, pre všetkých, ktorý chcú urobiť niečo pre svoje zdravie.

Veľké množstvo nadšencov vstupuje často do fitness centier bez odborného vedenia a bez základných znalostí. Vo verejných fitness centrách častokrát vidíme, že aj pokročilí cvičenci majú nedostatky v teoretických a praktických vedomostiach. To sa prejavuje nesprávnou technikou cvičenia, výberom nevhodných cvikov a nesprávnou koncepciou tréningu. Power Gym sa špecializuje na trénerskú a poradenskú činnosť v oblasti zdravého stravovania. Je tu pre Vás, aby vám pomohla na ceste za krajšou postavou a lepším zdravím. Ponúkame Vám nadštandardné trénerské služby ako su konzultácie, úvodná diagnostika a na mieru zostavené tréningové a stravovacie programy. Nechajte si od nás poradiť.

Power Gym Detva je členom SAKFST

Rozdelenie fitness centra:

Fitness ženy

Fitness centrum len pre ženy, ktoré je vybavené špičkovým kardio zariadením a strojmi zameranými len pre ženy. Vstup do tejto časti majú len ženy.

Fitness muži a ženy

Fitness centrum pre mužov aj ženy, ktoré je vybavené najvyššou novou radou profesionálnych strojov v prevedení exclusive.

Solárium ženy

Vstup čisto len pre ženy, jedná sa o turbo-solárium, ktoré je súčasťou fitness centra určeného len pre ženy.

Solárium muži a ženy

Solárium, ktoré môžu navštevovať muži aj ženy a je súčasťou fitness centra určeného pre mužov aj ženy. Tip solária turbo-solárium.

Aeróbna sála

Aeróbna sála je súčasťou fitness centra ženy, vstup do neho majú len ženy. Sála je určená na aeróbne cvičenia.

Cenník
Nieje k dispozícií