MGYM

Address

Mallého 55, Skalica, 909 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

OPEN GYM V MGYM-E - VYUŽITIE AKÉHOKOĽVEK VYBAVENIA V KTOREJKOĽVEK ZÓNE PODĽA VLASTNÉHO UVÁŽENIA

Mgym je jedinečné multifunkčné tréningové centrum v ZOC Max Skalica, ktoré klientom ponúka široké využitie. Chceme klientom ukázať, že aj v malom meste vieme každému ponúknuť nadštandardné služby v prostredí, ktoré dýcha luxusom, najnovšími a najmodernejšími zariadeniami, technológiami a v neposlednom rade aj spôsobmi tréningov.

Fitness zóna, s rozlohou viac ako 100 m2, ponúka najmodernejšie stroje a vybavenie z oblasti fitness a bodybuildingu.

Zóna, s rozlohou približne 250 m2 je vybavená všetkým, čo treba pre plnohodnotný crossfitový, funkčný či kruhový tréning. V tejto zóne si príde na svoje každý milovník komplexného a intenzívneho tréningu, ale aj milovník vzpierania či iného silového tréningu.

Kardio zóna, s rozlohou cca 70 m2, predstavuje všetko to, čo potrebuje každý, kto uprednostňuje radšej tento druh aktivity. Bežiace pásy, stacionárne bicykle, veslovacie trenažéry, ale aj ďalšie zariadenia pre kvalitný kardio tréning

Atletická zóna ponúka priestor pre rozcvičenie, krátky šprint, frekvenčný rebrík, prekážky, ale nájdete tu napríklad aj záťažové sane, lodné laná, laná na šplhanie a ďalšie pomôcky.

Multifunkčná sála je samostatná oddelená miestnosť s vlastným ozvučením a nastaviteľným osvetlením. Ponúka priestor pre hodiny jógy, ay fly jógy, spinningu, boxu, TRX, ale aj hodiny zdravotných cvičení, kompenzačných cvičení a ďalších.

Chill out alebo oddychová zóna v Mgym-e sa bude nachádzať pri vstupnom bare, kde si naši klienti môžu nerušene vychutnať svoj potréningový nápoj, prípadne si len tak posedieť, relaxovať.

Cenník
BRONZE CARD Neobmedzená permanentka - Platnosť 1 mesiac
49 €
SILVER CARD Neobmedzená permanentka - Platnosť 3 mesiace
43 €
GOLD CARD Neobmedzená permanentka - Platnosť 6 mesiacov
40 €
PLATINUM CARD Neobmedzená permanentka - Platnosť 12 mesiacov
33 €
JEDNORAZOVÝ VSTUP
3,50 €
DESAŤ VSTUPOV
29 €
SPINNING
6 €
AY FLY TRÉNING
6 €
SM Systém
6 €
WOMAN TRAINING
5 €
KRUHOVÝ TRÉNING
5 €
TRX TRÉNING
5 €
JUMPING
5 €
KICK-BOX
5 €