Life Studio Gym

Address

Antona Bernoláka 2135, Žilina, 010 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

FITNESS V LIFE STUDIO GYM ŽILINA

Stroje, ktoré sami máme v našom fitku Life Studio Gym, využívajú jedny z najkvalitnejších technológií prispievajúcich najmä k správnemu a zdravému cvičeniu. Taktiež k efektívnemu zaťažovaniu svalových partií, umožňujú presné nastavenia na mieru klientom a sú aj vysoko spoľahlivé.

V našej ponuke nájdete kardio stroje, posilňovacie stroje, bežiace pásy, indoor cycling, aerobik, činky, skrátka všetko pre plnohodnotný tréning.

 

KARDIO

Mnoho ľudí považuje za kardio len behanie či bicyklovanie, ktoré sú monotónne a časom omrzia. Niekto tam zaradí aj plávanie, box alebo kruhový tréning s činkami, ktoré prinášajú omnoho viac zábavy.

Pravdou ale je, že kardio tréning môže byť aj živší, okrem iného aj obmieňaním cvikov napríklad pri aerobiku. My Vám ukážeme kardio tréning, ktorý si zamilujete.

 

LYMFODRENÁŽ

Lymfodrenáž je veľmi príjemná tlaková masáž, pri ktorej môžete relaxovať a pritom robíte niečo pre svoje zdravie a krásu. Pracujeme na špičkovom stroji Perfect Body, ktorý postupujúcou tlakovou vlnou prevádza masáž od chodidiel po úroveň pásu.

 

SPINNING

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnom bicykli (spinner) spájajúce hudbu, motiváciu a ľudskú predstavivosť.

Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti.

 

SOLÁRIUM

Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV “A” opaľovacieho žiarenia.

Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné bronzové opálenie v (extrémne) krátkom čase.

 

VACUSHAPE

Cvičenie v podtlaku VACUSHAPE je veľmi účinný spôsob ako sa zbaviť prebytočných kíl na problematických partiách ako sú boky, stehná, zadok a brucho.

Procedúra spočívajúca v kombinácii pôsobenia podtlaku a chôdze na páse. Je zameraná na formovanie postavy, elimináciu podkožného tuku v oblastiach bruška, stehien a sedacej časti. Klient je od pása nadol zatvorený v podtlakovom vaku s bežiacim pásom pre chôdzu.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Life studio gym Zilina logo

Cenník
Fitness zóna
Jednorazový vstup fitness zóna
4 €
Jednorazový vstup fitness zóna - weekend
3,50 €
10 vstupová permanentka fitness zóna - ( platná 2 mesiace )
25 €
Mesačná permanentka - fitness zóna
30 €
10 vstupová študentská permanentka fitness zóna
23 €
Ročná permanentka fitness zóna
270 €
Spinning
Jednorázový vstup
4,50 €
10 vstupová permanentka (platná 2 mesiace)
38 €