Lady Fitness

Address

Jozefa Miloslava Hurbana 28, Prievidza, 971 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Lady Fitness Prievidza

Volám sa Helena Hlinková a spolu so svojím manželom sme prevádzkovateľmi LADY FITNESS-posilňovne iba pre ženy v Prievidzi, v strede sídliska Zapotôčky na Ulici J.M.HURBANA 28. Mám 57 rokov a posilňovaním som sa zaujímala posledných 15 rokov ale len rekreačne. No však športovkyňa som celý život.

V roku 2010 som absolvovala 2-mesačný trénerský kurz u pod vedením pána Mgr. Ferenca v Bratislave(1995 - majster sveta v kulturistike do 21 rokov, 1999 - vicemajster sveta v kulturistike nad 21 rokov, 1995,1998,1999 - majster Slovenskej Republiky v kulturistike, tréner V. kvalifikačného stupňa vo fitness a kulturistike, tréner I. kvalifikačného stupňa v atletike, systematická tréningová prax od roku 1990).

Keďže som posledný rok aktívne cvičila a navštevovala fitness centrá, mojím osobným snom bolo otvorenie fitness zariadenia len pre ženy. Preto verím, že toto je ten správny spôsob, ako sa na chvíľu vzdialiť od každodenných povinností, ale hlavne v tejto uponáhľanej dobe, my ženy musíme myslieť aj na seba-na svoje zdravie. Cvičenie treba brať ako súčasť nášho každodenného života-nie ako trest. V prvom rade cvičíme pre zdravie, potom pre krásu, až nakoniec zistíte že bez cvičenia si náš den ani nevieme predstaviť a stáva sa nám závislosťou. Ved nakoniec sa nám telo odmení......

Cenník
jednorazový vstup - časovo neobmedzený
3,50 €
10 vstupov - platí 2 mesiace
33 €
20 vstupov - platí 3 mesiace
62 €
Mesačná
35 €
Kruhový tréning
4 €
Permanentka na kruhový 10 vstupov - platí 3 mesiace
38 €
Permanentka na kruhový 20 vstupov - platí 6 mesiacov
70 €