Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Ladies Eclub je prvý dámsky klub v Trenčíne. Klub je zameraný na cvičenie, ale našou ambíciou je vytvoriť priestor pre zaujímavé trávenie voľného času pre ženy.

Kruhový tréning

Intenzívny kruhový tréning spadá do kategórie Intenzívnych tréningov HIT. Tento typ tréningu sa stal populárny pretože Vás dokáže veľmi efektívne a rýchlo dostať do kondície. Tréning buduje svalstvo, spaľuje kalórie a znižuje telesnú hmotnosť. Je zábavný a dynamický, prakticky nie je čas sa pri ňom nudiť. Kruhový tréning sa vykonáva na 8 hydraulických strojoch a 8 medzistaniciach, pod dohľadom trénerky. Cvičenie prebieha počas celého dňa od 7.00 do 20.00, kedykoľvek nás navštívite, zapojíte sa do tréningu.

SM Systém

SM systém je systematická starostlivosť o pohybový aparát človeka a o správnu funkciu jeho vnútorných orgánov.

Pod odborným dohľadom našej vyškolenej trénerky PaedDr. Moniky Duvačovej si môžete vyskúšať aj tento typ cvičení.

SM-systém je súbor účinných cvikov pre Stabilizáciu a Mobilizáciu chrbtice. Metóda je založená na pravidelnom, každodennom, individuálnom cvičení človeka. Navracia človeku schopnosť špirálovej stabilizácie tela pri pohybe, rovnováhu vo svaloch a správne držanie tela.

Cvičenie SM systém používa iba tie pohyby, ktoré sú súčasťou stereotypu chôdze a prirodzenej pohybovej aktivity človeka. V praxi teda iba odstraňujeme rušivé vplyvy svalového napätia, skrátenie, oslabenie a poruchy koordinácie, ktoré vznikli dôsledkom sedavého spôsobu života alebo inou nevhodnou činnosťou.

Active Belly

Špeciálne navrhnutý brušný pás stimulujúci prekrvenie podkožia v oblasti brucha, a to napúšťaním a vypúšťaním tlakových komôr, čím napomáha redukovať nadbytočné zásoby tuku. Striedavým tlakom sa aktivuje metabolizmus tukov a lymfatický systém.

 

Služby
Navštivte nás a využite popri cvičení v našom klube aj služby, ktoré vám spríjemnia deň, podporia vašu krásu aj zdravie.

Cvičenia
Zistite viac o cvičeniach, ktoré vám ponúkame. Vyberte si to najvhodnejšie cvičenie pre vás a príďte si zacvičiť do nášho klubu. Tešíme sa na vás.

Novinky
Dozviete sa najnovšie informácie o cvičeniach, akciách a aktivitách, ktoré sme pre vás v Lady E klube pripravili.

Trénerky v Ladies Eclub

Nika
certifikovaná kondičná trénerka 1.stupňa a zároveň manažérka nášho fitness centra. V mladosti sa súťažne venovala športovému aerobiku, neskôr svoje skúsenosti a vedomosti z aktívnej športovej kariéry uplatnila pri trénovaní detí a mládeže v rovnakom športovom odvetví. Jej pozitívnu energiu a individuálny prístup si vychutnávajú klientky kruhových tréningov, skupinových hodín Flexi a HIIT-u.

Lucka
fitness tréner 1.stupňa. Jej cesta k cvičeniu a zdravému životnému štýlu sa začala počas materskej dovolenky, kedy si chcela ukradnúť chvíľku pre seba. Domáce cvičenie postupom času prerástlo do veľkej vášne a v roku 2017 sa stala trénerkou kruhových tréningov v našom fitness centre. Okrem kruhových tréningov vedie tiež hodiny Vami toľko obľúbenej Tabaty.

Denisa
ako jediná z našich tréneriek v Ladies Eclub-e je okrem trénerky aj certifikovanou výživovou poradkyňou. V minulosti sa na súťažnej úrovni venovala Thajskému boxu. Pracovala ako spinning trénerka a viedla tiež skupinové cvičenia na fit loptách . V súčasnosti inštruuje naše klientky pri kruhových tréningoch a poskytuje výživové poradenstvo.

 

Cenník
Kruhový tréning
Jednorazový kruhový tréning
5 €
Jednorazový kruhový tréning - víkend
4 €
1 mesiac - Neobmedzený počet cvičení na obdobie 1 mesiaca
45 €
3 mesiace - Neobmedzený počet cvičení na obdobie 3 mesiace - zdarma iontový nápoj
115 €
6 mesiacov - Neobmedzený počet cvičení na obdobie 6 mesiacov - zdarma iontový nápoj + kava
200 €
1 rok - Neobmedzený počet cvičení na obdobie 1 roka - zdarma iontový nápoj + kava
350 €
Skupinové cvičenia
Jednorazové skupinové cvičenie
4 €
10 vstupov - Permanentka na 10 vstupov bez časového obmedzenia
38 €
20 vstupov - Permanentka na 20 vstupov bez časového obmedzenia
74 €
100 vstupov - Permanentka na 100 vstupov bez časového obmedzenia
339 €
Active Belly
Jednorazový vstup
8 €
3 vstupy - Permanentka na 3 vstupy bez časového obmedzenia
20 €
12 vstupov - Permanentka na 12 vstupov bez časového obmedzenia
56 €
SM systém
1 x 20 minút - Jednorazový vstup na 20 min. cvičenie
6,50 €
10 lekcií - Permanentka na 20 lekcií cvičenia
60 €