Kajan Gym

Address

Vigľašská 3, Petržalka, 851 07

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Kajan Gym Bratislava

Vítame Vás na stránkach nášho fitness centra Kajan Gym. Sme tu pre všetkých, ktorí si myslia, že ich telo si zaslúži patričnú pozornosť a starostlivosť. Preferujeme komplexný prístup, preto Vám ponúkame široké spektrum športových aktivít. Samozrejmosťou je výživové poradenstvo a celková starostlivosť. Jedine tak môžete dosiahnuť čo najefektívnejšieho výsledku v redukcii hmotnosti aj pri formovaní postavy. K dispozícii je Vám bohato vybavené fitness, kardio, osobní tréneri, boxerská sála, fittness bar, skupinové tréningy a mnoho iného. Objavte výhody aktívnej relaxácie.

Posilovňu tvoria moderné posilňovacie stroje. Stroje sú dimenzované tak, aby boli vhodné pre začiatočníkov, pokročilých aj pre profesionálov. V posilovni môžete získavať svalovú hmotu, stratiť nadbytočné kilogramy alebo všeobecne nabrať silu. Nebojte sa prísť, náš vyškolený personál poradí každému, ako správne začať a dosiahnuť svoj cieľ. Máme bohaté skúsenosti so všetkými typmi postáv.

K dispozícii je Vám boxerská hala s potrebnými aparátmi. V prípade zájmu môžete navštíviť skupinové tréningy bojových športov, ktoré sa u nás konajú.

Zaviedli sme ranné tréningy s našimi trénermi, ktoré majú za cieľ naštartovať Vás do pracovného dňa a zvýšiť Váš výkon, zdravie a telesnú zdatnosť.

Stretnete u nás vrcholových športovcov, úspešných kulturistov, majstrov Slovenska v atletike, hokeji a hokejbale, profi zápasníkov ale aj obyčajných ľudí, ktorí práve robia prvé kroky na ceste za zdravším a krajším telom. Tešíme sa na Vás.

Cenník
Nieje k dispozícií