Iscorp Barbell Club

Address

Borovianska 39, Zvolen, 960 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Iscorp Barbell Club Zvolen

ISCORP BARBELL CLUB bol založený v roku 2014 ako vôbec prvý klub v meste Zvolen špecializujúci sa na vzpieranie, gymnastiku a kondíciu jednom mieste. Priestory klubu sa nachádzajú na Borovnianskej ulici 39, v priemyselnom areáli na spodnom podlaží troj poschodovej budovy. Aktuálna plocha na cvičenie je 255 m².

V súčasnej dobe má klub približne 30 členov. Priestory klubu sa využívajú aj na individuálnu letnú hokejovú prípravu hráčov HKM Zvolen a HC07 Detva.
Členovia klubu sa aktívne podieľajú na napredovaní a rozširovaní crossfitu na Slovensku, najmä organizovaním prvej slovenskej Crossgym ligy a aktívnou účasťou na rôznych domácich alebo zahraničných podujatiach (Battle of Urpin, Crossfit Redoubt Summer Challenge, Czech Beast a iné.). Okrem toho sa klub venuje aj výchove mladých a nádejných športovcov, ktorý raz budú budúcnosťou tohto klubu.

Ciele klubu smerom do budúcnosti sú zabezpečiť stabilný rast a výchovu mladých športovcov,
rozširovanie povedomia o športe širokej verejnosti a pomocou správneho tréningu, individuálneho prístupu, aktívneho životného štýlu a vhodnou stravou pomôcť ľudom dosiahnuť lepšie zdravie a kvalitnejší život.

Cenník
Jednorázové vstup- skupinový tréning (Nutné absolvovať Vstupnú Akadémiu)
6 €
10 vstupov na skupinový tréning Neregistrovaní zákazníci môžu navštevovať len skupinové tréningy po absolvovaní Vstupnej Akadémie
55 €
10 vstupové členské Členské platí na 10 ľubovoľných dní
30 €
Mesačné členské Platí len na aktuálny kalendárny mesiac
30 €
Open gym Len pre členov klubu
5 €
*Vstup je možný len pre členov klubu, alebo len na skupinové tréningy po absolvovaní Vstupnej Akadémie (5 tréningov)