Iron GYM Prešov

Address

Budovateľská 3596/34, Prešov, 080 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Iron Gym Je jediná telocvičňa svojho druhu v Prešove. Kombinujeme cviky, ktoré sú overené rokmi. Silové cviky, cviky z vlastnou váhou, vzpieranie a základné cviky z gymnastiky. To tvorí základ programu. V otvorenom priestore bez strojov kombinujú rôzne cvičenia tak, aby zlepšili Vašu flexibilitu, techniku, silu, obratnosť a vytrvalosť.

Pripravujú a plánujú tréningový program tak, aby ste videli zlepšenia. Ich program smerujú vždy ku konkrétnemu cieľu (zlepšenie určitých cvikov, nárast sily, atď.).
Na tréningu je vždy prítomný tréner. Učia, vysvetľujú a opravujú technické prevedenie cvikov. Sledujú to, čo robíte a dbajú na to, aby ste to robili bezpečne. Individuálne upravujú cviky a tréningy podľa schopností a potrieb ľudí na tréningu.

 

SLUŽBY IRON GYM-u

Cieľom IRON GYM je prispôsobiť tréning čo najširšej škále ľudí. Predstaviť nový spôsob tréningu, pohybu. Vytvoriť prostredie s príjemnou atmosférou a vniesť do tréningu zábavu. Ak prídete po prvý krát, príďte sa im predstaviť. Radi spoznajú všetkých ľudí, ktorí u nich trénujú.
V ponuke služieb nájdete rôzne druhy tréningov. Aby ste sa vedeli ľahšie rozhodnúť, každý tréning Vám trochu predstavíme.

IRON-STARTER: (Začínajú každý prvý PONDELOK v mesiaci!) - Limit 15 ľudí!

Je 8 tréningov v mesiaci, pre ľudí ktorí nikdy necvičili v IRON GYM-e.
Naučia ťa techniku a bezchybné prevedenie cvikov od základných, až po zložitejšie, aby si sa mohol neskôr zapojiť k pokročilejším tréningom. Naučia ťa používať CROZFITový slovník ako napr.( HSPU, T2B, C2F, DL, DU, C&J,…). Po úspešnom ukončení IRON-STARTER dostaneš tričko IRON GYM a diplom o absolvovaní IRON STARTER.

 

WOD

Je to skratka pre WORKOUT OF THE DAY– tréning dňa. Tento tréning je každý deň iný. Striedame tu kratšie a dlhšie tréningy. Menia intenzitu, dĺžku tréningu. Striedame cviky s váhou tela, s použitím extra záťaže. Tieto sú zamerané na zvýšenie sily a kondície ale hlavne na všeobecnú zdatnosť človeka. Na týchto tréningoch prispôsobujú daný tréning Vaším schopnostiam. Niektorí s nimi trénujú dlhšie, niektorí kratšie, preto tento tréning podľa potreby upravujú.

 

Kettlebelly – Každú STREDU o 18:00

Čo je to Kettlebell? Kettlebell je tradičné “old school” posilňovacie náradie pôvodom z cárskeho Ruska, rusky girja – liatinová guľa podobná kanónovej guli s plochým dnom a uchom / madlom. Tréning pozostáva z rôznych kombinácií cvikov s kettlebellmi. Aj tu striedajú kratšie a dlhšie tréningy, kombinujú pohyby. S kettlebellom sa dá robiť oveľa viac, ako iba swing. Preto sa snažia, aby bol každý tréning niečím iný, nejako inak zaujímavý.

 

Open Gym

Tu máte priestor na svoj vlastný tréning. Telocvičňa je otvorená, vždy tam bude tréner ak potrebujete s niečím poradiť.

Môžete využiť všetko čo majú v gyme, pracovať na svojich slabostiach, alebo si urobiť tréning dňa. Open gym je pre všetkých. Môžu ho využiť aj ľudia, ktorí s nami ešte netrénovali, ale hľadajú priestor, kde by si zatrénovali.

 

Pripravujú:  VZPIERANIE

Tento tréning pozostáva zo vzpieračských cvikov. Rozvíja sa tu sila a pracuje sa na technike vzpieračských cvikov – nadhod a trh + doplnkové cvičenia na zlepšovanie techniky.

 

Iron gym fitnescentrum Presov

Cenník
Permanentky
Mesačný - počet vstupov počas mesiaca - neobmedzený, maximálne jeden tréning na deň
44 €
8 vstupový- počet vstupov počas mesiaca - 8, maximálne jeden tréning na deň
35 €
1 vstup
5 €
Student/mesačný - počet vstupov počas mesiaca - neobmedzený, maximálne jeden tréning na deň
34 €
Open gym - 1 vstup
2,90 €
"Rodinný balíček" - počet vstupov počas mesiaca - neobmedzený, platný pre 2 osoby, maximálne jeden tréning na deň
70 €