Idranyi Gym

Address

Ľuda Ondrejova 3, Prievidza, 971 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Idranyi Gym Prievidza

Náš športový klub Idranyi Gym, ktorý bol založený v roku 1989 pod názvom "Kaskadér Idranyi Prievidza" sa pod vedením Ladislava Idranyiho st., zakladateľa samotného Klubu, ale i celého Slovenského zväzu kickboxu, ktorému bol po dlhé roky prezidentom a neskôr aj reprezentačným trénerom Slovenskej reprezentácie, zapísal do histórie športu nielen vynikajúcou výchovou skvelých Atlétov, ktorí sa dokázali presadiť na domácej, ale i medzinárodnej scéne, ale aj inšpirovaním športovcov z iných odvetví.
ŠK Kickbox Idranyi Prievidza sa môže popýšiť doterajšou a pokračujúcou 23-ročnou históriou, v ktorej jeho zverenci získali stovky ocenení na národných, ako aj medzinárodných turnajoch a podujatiach.

V dnešnej dobe Klub funguje pod vedením Vladimíra Idranyiho, viacnásobného Majstra republiky, niekoľko násobného medailistu majstrovstiev Európy, Sveta a Svetových Pohárov a aktuálneho profesionálneho Šampióna Európy a Sveta v Kickboxe Low-Kicku organizácie WKA.

IDRANYI GYM PRIEVIDZA, ako ho dnes poznáme, sídli v priestoroch šport centra Diana v Prievidzi, kde sa stará a naďalej aj bude starať o výchovu mladých talentov a skvelých športovcov.

Cenník
Nieje k dispozícií