Harmony Studio

Address

Rázusova 11, Poprad, 058 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Harmony studio

Harmony studio bolo založené v roku 2012 s cieľom vytvoriť priestor pre Vás, v ktorom sa budete cítiť ako doma, kde si oddýchnete, načerpáte novú energiu a plnohodnotne si zacvičíte.

V priestoroch sa venujeme predovšetkým rôznorodým druhom jogy, no organizujeme aj stretnutia, kurzy a workshopy na rôzne témy týkajúce sa rôznych iných pohybových oblastí a osobnostného rozvoja. Spolupracujeme s dulami, maľujeme mandaly, cvičíme tai-či a či-kung, tancujeme, meditujeme, ponárame sa do diskusií nielen o joge.

Jednotlivé lekcie sú vedené lektormi so svojimi jedinečnými osobnosťami a príbehmi o tom, ako sa dostali k joge. Niektorí v joge našli svoj domov pri hľadaní vnútorného pokoja či kompenzácie mentálneho vyťaženia prameniaceho z ich profesií. Iní svoje profesionálne životy zasvätili zdraviu a objavovaním tajov ľudského tela a psyché sa dopracovali k ich kombinácii, ktorú obsahuje aj joga.

Harmony studiom sa nesie príznačná levanduľová vôňa a vždy si u nás môžete vychutnať šálku teplého bylinkového čaju, ktorá zahreje na duši aj na tele. Veríme, že u nás nájdete pokoj, ktorý v dnešnom uponáhľanom svete tak veľmi chýba. Joga je cesta ako porozumieť sebe a druhým.

Harmony studio – miesto zastavenia sa, oddychu a načerpania energie.

Ste u nás srdečne vítaní.

Fyzická výkonnosť

Vďaka komplexným cvikom joga rovnomerne trénuje flexibilitu, silu, výdrž, stabilitu, balans a správne držanie celého tela.

Psychická odolnosť

Fyzické a dychové cvičenie preukázateľne napomáhajú odbúravať stres, úzkosť a udržiavajú pokojnú myseľ.

Predchádzanie zraneniam

Posilňovaním hlbokých svalov, stabilizačného systému rozpohybovaním kĺbov je telo odolnejšie voči akýmkoľvek nástrahám.

Energickosť

Joga dokáže rozprúdiť tie správne procesy v celom tele, čím zmierňuje únavu. Stimuláciou produkcie melatonínu zlepšuje kvalitu spánku.

Sebapoznanie

Joga v Harmony studio je individuálne cvičenie, ktoré kombinovaním fyzického cvičenia, dychových a relaxačných techník otvára cestu k samému sebe.

Vyššia kvalita života

Všetky uvedené body tvoria synergiu a prispievajú tak k harmónii Vášho tela, mysle a ducha a rovnako tak k harmónii Vás a Vášho okolia.

Typy lekcií v Harmony studio

POWER JOGA

Power joga je systém vyvinutý z klasickej jogy. Je to súhrn pozícií využívajúci strečingové, rehabilitačné a posilňujúce metódy.

JOGA PRE ZDRAVÝ CHRBÁT

Posilnenie, uvoľnenie, precítenie – to je dynamická rovnováha chrbtice, o ktorú sa na tejto hodine snažíme.

GRAVIDJOGA

Gravidjoga je systém cvičenia určený pre tehotné ženy. Cvičenie prebieha v menšej skupinke, kde je zaručený osobný prístup.

CVIČENIE PRE SENIOROV

Hodina je vedená v pomalom tempe a je šetrná k pohybovému aparátu. Využíva cviky, ktoré jemne uvoľnia kĺby, ponaťahujú ale aj posilnia svaly v tele.

JOGA PRE DETI

Táto lekcia je špeciálne prispôsobená schopnostiam detí. Nesie sa v priateľskej a hravej atmosfére. Deti si tu nájdu to, čo ich baví - tvorenie, hranie rozprávok, rôznorodé, na mieru vybrané pozície

JOGA PRE VŠETKÝCH

Na tejto hodine si nájde každý niečo pre seba. Ide o všestranné cvičenie, ktoré Vás prevedie ľahkým zoznámením sa s jogou.

ASHTANGA JOGA

Kurz vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj mierne pokročilých, ktorí chcú prehĺbiť svoju prax jogy, vyskúšať ucelenejší prístup a pochopiť základné súvislosti a benefity jogy.

RANNÁ VINYASA

Ranná vinyasa joga je krásnou príležitosťou naštartovať deň. Nastavte si budík o trošku skôr a cíťte sa sviežo po celý deň.

FLOW JOGA

Táto hodina spája dych s budovaním sily a flexibility celého tela, a to formou hravých a plynulých sekvencií.

RODIČ A DIEŤA

Naučíme sa cvičiť jogu spolu s našimi detičkami. Rodič si precvičí celé telo v jogových pozíciách a zároveň sa formou hry spolu s detičkami vydáme na dobrodružstvo objavovania svojho tela a mysle.

SKUPINOVÁ MEDITÁCIA

Meditácia je mentálne cvičenie, vďaka ktorému sa naše vedomie ustáli a vytvorí si vnútorné relaxačné prostredie.

SÚKROMNÉ LEKCIE

Pokiaľ Vám časy skupinových lekcií nevyhovujú, alebo si vyžadujete individuálny prístup lektora, máme pre Vás možnosť vyskúšať si súkromné lekcie.

TAI-ČI A ČI-KUNG

Tai-či je čínske umenie, ktoré geniálnym spôsobom spája dynamickú meditáciu (rozvoj vedomia), bojové umenie (sebaobranu), zdravotné cvičenie a či-kung (umenie práce s energiou).

VINYASA JOGA

Vinyasa joga je štýl jogy, v ktorom môžete vyskúšať princípy anusara a Iyengar jogy (veľmi populárne štýly v USA).

ZEN JOGA

Zen joga zahŕňa rozličné fyzické ásany a energetické cvičenia, ktoré vychádzajú zo Zen Budhistickej tradície a stali sa populárnymi aj u nás v západnom svete.

 

harmony studio poprad razusova

Cenník
Skupinové lekcie
Jednorazový vstup
6 €
Jednorazový vstup – Rodič a dieťa
8 €
Permanentka 10 vstupov (platnosť 4 mesiace)
50 €
Permanentka 10 vstupov na senior jogu (platnosť 4 mesiace)
40 €
Vstup na VIP kartu
od 1,20 €
Individuálne lekcie – 60 minút
1 osoba
35 €
2 osoby
40 €
3 osoby
45 €
Lekcie jogy mimo Harmony studio – 60 minút
1 osoba
45 €
2 osoby
55 €
3 osoby
65 €
Prenájom priestorov
1 hodina
20 €
2 hodiny
40 €
3 hodiny
50 €
4 hodiny
60 €
1 deň
90 €
2 dni
150 €
VIP karta
1 rok (neobmedzené vstupy+extra výhody)
390 €