O fitnescentre

Nonstop fitness

V Gymstar-e nájdete 100 cvičebných stanovíšť, rôzne stroje a vychytávky ktoré inde nenájdete, strongman a workout zóna.. a to všetko v NONSTOP prevádzke

Kardio zóna

Cvičením na kardio strojoch sa zrýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov, posilňuje sa kardiovaskulárny systém, vyplavujú sa toxíny z organizmu.

Workout zóna

Workout je viac ako len efektívna cesta ako cvičiť a dostať sa do formy. Je hlavne o tom, byť v živote tým najlepším jednotlivcom, ako môžeš.

Gymstar otvorený NONSTOP

Fitness centrum Gymstar rozširuje pre svojich členov otvárací čas tak , aby mohli cvičiť podľa svojich individuálnych možností a potrieb neobmedzene.

- informácie, nové členstvo, predĺženie permanentky a ostatné veci vybavíte na recepcii v čase pondelok až piatok od 10 hod do 21 hod. - v čase, keď je recepcia zatvorená a fitness centrum je otvorené len pre členov, si čipovou kartou otvoríte hlavný vchod, turniket vás odváži a po načítaní čipovej karty a nasnímaní vašej nezakritej tvare vás pustí do fitness centra. - po vstúpení do fitness centra ste povinný sa prezuť do cvičebnej obuvy a topánky si odložiť v skrinke. - po vstupe do šatne si priložením vašej čipovej karty k čítačke otvoríte skrinku. - na občerstvenie a doplnky slúži výdajný automat na tovar a kávomat na teplé nápoje. - recepcia je elektronicky chránená a jej narušením spustíte poplach s výjazdom zásahovej jednotky. - pri príchode aj odchode sa svetlá rozsvecujú a zhasínajú automaticky. Pri výpadku elektrickej siete sa automaticky aktivuje náhradný elektrický zdroj. - prosíme vás, aby ste s naradím cvičili a narábali šetrne, váš pobyt vo fitness centre je sledovaný kamerami, pri hlasnom búchaní a trieskaní budete upozornený na nevhodné správanie zvukovou výstrahou. Pri opakovaných niekoľkých výstrahách bude spustený poplach s výjazdom zásahovej jednotky. - ak svojim konaním spustíte poplach s výjazdom zásahovej jednotky budú vám naklady vyučtované a členstvo zrušené.

Ak svojím konaním poškodíte náradie a zariadenie fitnes centra zodpovedáte za sposobenú škodu.

Pri odchode z fitness centra vás turniket odváži a odhlásite sa čipovou kartou. Rozdiel medzi váhou pri príchode a odchode nesmie byt väčší ako 1 kg.

- hlavné dvere si pri odchode otvoríte tlačidlom a po vašom odchode sa automaticky zatvoria. - držitelia kariet Multisport a nečlenovia fitness centra Gymstar majú vstup len v čase, keď je otvorená recepcia - pondelok - piatok od 10 hod do 21 hod. - prijímame len platby v hotovosti, bezhotovostné platby nie sú možné.

Akékoľvek vaše otázky radi zodpovieme osobne na recepcii.

Cenník
1 x vstup - jednorazový časovo neobmedzený vstup
4 €
4 x vstup - platí 30 dní od zakúpenia, neprenosná.
12 €
Študentská permanentka s ISIC - 1 mesiac
25 €
10 x vstup - platí 60 dní od zakúpenia
25 €
Mesačná permanentka - 1 mesiac
35 €
* záloha na čipovú kartu 3 €