Goliath gym

Address

E. F. Scherera 17, Piešťany, 921 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Goliath gym je najúspešnejšie a najkomplexnejšie fitnesscentrum v Piešťanoch, samozrejmosťou sú plne klimatizované priestory s rozlohou cca 500m², posilňovňa, aeróbna sála, sociálne zázemie.

Plocha posilňovne je 300m² usporiadaná do 6 zón, 5 zón zoradených podľa svalových skupín (28 strojov a 42 stanovíšť) a 1 zóna aeróbna (2x Steper, 2xrotoped, 2x rotoped horizontálny s oporou chrbta, 2x Cross, 2x bežecký trenažér).

Súčasťou posilňovne je fit bar a fit shop s najširším sortimentom doplnkov výživy a fit pomôcok.

Aeróbna sála má 100m², je ozvučená profesionálnym audio zariadením s možnosťou video projekcie, samozrejmosťou je samostatná vzduchotechnika a klimatizácia.

Plocha sociálneho zázemia je 100m², šatne 25 skriniek, sprchy 3 samostatné boxi, 3 WC, všetko rozdelené podľa pohlaví.

Fitnescentrum zastrešuje aj úspešné fungujúci športoví oddiel kulturistiky, fitness a bodyfitness.

,,Cvičte pod odborným dohľadom profesionálov"

PONUKA GOLIATH GYM

posilňovňa:    kondičné a rehabilitačné cvičenia, cvičenia s osobným trénerom silová a kondičná príprava športovcov      aerobna sála:    možnosť prenajatia sály na cvičenia (Tel.: 0918 532 270)      fitness shop:    doplnky výživy - proteíny, vitamíny, aminokyseliny, ...      fitness doplnky - rukavice, opasky, trhačky, ...      poradenstvo: meranie na diagnostickom zariadení, zostavenie jedálničkov, tréningových plánov a redukčných programov      príprava športovcov na kulturistické a fitness súťaže.

  Olympia 3.3    Vám poskytne dôležité informácie o stave vášho tela          HEIGHT- výška tela      WEIGHT - váha tela      P.B.F. - Percento telesného tuku      M.B.F. - Hmotnosť telesného tuku      L.B.M. - Čistá hmotnosť bez tuku      T.B.W - Obsah vody v tele      B.M.I - Index telesnej hmotnosti - je pomer výšky a váhy      FATNESS - Stupeň obezity      W.H.R. - Pomer objemu bokov a pásu      STD.WT - Štandardná hmotnosť      B.M..R. -Minimálna kalorická spotreba      A.M..B. - Biologický vek      IMPEDANCE . Elektrická impedancia tela      PROTEIN - Obsah bielkovín v tele      MUSCLE - Objem svalového tkaniva      MINERAL - Podiel minerálov v tele      I.C.F. - Hmotnosť vnútro bunečných tekutín v tele      E.C.F. - Hmotnosť mimobunečných tekutín

Cenník
Meranie olympia
5 €
Založenie karty
10 €
Posilňovňa
Permanentka 10 vstupov
25 €
Permanentka na 20 vstupov
48 €
Permanentka na 20 vstupov + 20 nápojov
51 €
Permanentka 1 mesiac
29 €
1 vstup
5 €
1 vstup študenti
2,50 €
Osobný tréner
od 12 €
Konzultácia a poradenstvo
od 10 €
Externý tréner + 1 osoba
od 25 €