Golem Club Žilina

Address

Veľká Okružná 59A, Žilina, 010 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Kde Golem Club Žilina nájdeš?

Fitness centrum Golem Club Žilina môžeš navštíviť aj v Bratislave, Košiciach a Poprade.

Na čo sa môžeš vo fitness centre tešiť?

V prvom rade sa zoznámiš s naším personálom, ktorý tvoria profesionáli, ale hlavne fajn ľudia. Zoznámia ťa s prostredím a všetko ti vysvetlia. Budeš mať dostatok priestoru na svoj tréning v klimatizovanom prostredí s modernými posilňovacími strojmi.

Nájdeš tu kardio, fitness, funkčnú aj performance zónu. Vo vybraných prevádzkach sa môžeš tešiť aj na plavecký bazén, wellness, masáže, box arénu, aerobikovú sálu či solárium. Viac o vybavení v konkrétnych prevádzkach sa dozvieš v našej sekcii O Goleme alebo na stránkach jednotlivých prevádzok.

Čo si potrebujem doniesť?

Chuť cvičiť, uterák a čistú obuv :)

Nachádza sa vo fitku aj ženská zóna?

V našich fitness centrách si vieš vďaka prehľadu vyťaženosti pozrieť časy, kedy je vo fitku najmenej ľudí. Vďaka desiatkam posilňovacích strojov nie je problém zacvičiť si bez akéhokoľvek čakania či obmedzenia. Ženské zóny u nás nenájdeš, no môžeme ťa ubezpečiť, že si zacvičíš na jednotku :)

Ako fungujú vstupy?

Najskôr sa registruješ a následne dostaneš Golem kartu, ktorá ti bude slúžiť ako tvoj identifikátor, preto sa bez nej nedostaneš do priestorov fitness centra. Každý má svoju kartu, preto nemôžeš na jednu kartu zobrať kamoša či kamošku. Cvičiť môžeš neobmedzene, toľkokrát do týždňa, koľko len chceš. Vďaka Golem karte môžeš navštíviť všetky naše fitness centrá v ktoromkoľvek meste.

Koľko to stojí?

S Golem Passom platíš iba za to, čo využívaš. V ponuke nájdeš množstvo passov, z ktorých si vyberieš ten, ktorý ti bude najviac sedieť. Pozri si náš cenník a vyber si ten najvýhodnejší.

Dá sa cvičiť aj s osobným trénerom?

Záleží nám na tvojom zdraví a zvládnutí tvojich tréningových cieľov. Preto u nás nájdeš iba školených odborníkov vo svojej oblasti, ktorí pristupujú ku každému individuálne. Pozri si ich vizitky v našej trénerskej sekcii.

Cenník
FIT PASS / platnosť 1 mesiac / neobmedzený vstup
39 €
OFF PEAK FIT PASS / platnosť 1 mesiac / Neobmedzený počet vstupov do fitness s časovým obmedzením Pondelok - Piatok 09:00 - 15:00 Sobota a Nedeľa 08:00 - 22:00
30 €