Fitt+

Address

Stropkovská 3, Svidník, 089 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

FITT+ FITNESS

V posilňovni Fitt+ nájdete kvalitné posilňovacie stroje novej prestížnej značky LAX, ktoré ponúkajú možnosť kompletného precvičenia všetkých svalových partií. 

Osobný tréningový program:

- ide o tréning s individuálnym prístupom certifikovaného trénera ku klientovi. Je určený pre všetky vekové kategórie. Využívajú sa rôzne formy a metódy cvičenia. Hlavným cieľom býva redukcia telesnej hmotnosti, ale mnoho krát je to i formovanie postavy, čiže spevnenie svalovej hmoty, tvarovanie postavy, upevnenie zdravia, odbúranie stresu či zlepšenie celkovej kondície, alebo samotné naberanie svalovej hmoty.

- tréningy sú stavané každému klientovi tzv. "na mieru" v závislosti od jeho požiadaviek, možností, zdravotnej spôsobilosti, pričom je veľmi dôležitá spätná väzba od klienta, ktorá pomáha trénerovi upravovať tréningový proces

 

SOLÁRIUM

- 60-trubicové vertikálne TURBO chocolatte solárium...

Pripravili sme pre Vás opaľovanie s novou technológiou CHOCO BRAUN. Novodobé trubice umožňujú účinnejšie opaľovanie za mimoriadne ceny. Už po prvom použití môžete vďaka ultra intenzívnemu opaľovaniu dosiahnuť krásne hnedé opálenie v odtieni "čokoláda". V klasických soláriách bolo nutné absolvovať pre takýto efekt 3-4 sedenia.

Cenník
Nieje k dispozícií