Fitness Sásová

Address

Tatranská 10, Banská Bystrica, 974 11

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Fitness Sásová Banská Bystrica

Fitness Sásová je moderné dvojpodlažné fitness, ktoré poskytuje svojim zákazníkom 800m cvičebnej plochy. Na prvom poschodí sa nachádza kardio zóna so špičkovými bežiacimi pásmi značky Strong roots, novinkou v Banskej Bystrici schodovým trenažérom Stair Master, spiningovými bicyklami Tomahawk, crosstrainermi a veslicou.

Ďalšia časť fitka, poteší hlavne silových športovcov, v hardzóne nájdu množstvo jednoručiek s váhou až do 60kg, bicepsové a ez činky s fixnou váhou, silovú klietku, drepovacie stojany, profi drepovací monolift a jedinečnú tlakársku lavicu Mapler. Hardzónu dopĺňajú špičkové americké stroje značky Hoist, ktoré sú určené na komplexné precvičenie celého tela, zaujmú unikátnym dizajnom a jednoduchosťou ovládania, ktoré zvládne aj začiatočník.

Samozrejmosťou je veľký proteínový bar so širokým výberom doplnkov športovej výživy značiek AMIX, STILLMASS a BIOTECH.

Druhé poschodie je určené na vykonávanie funkčných tréningov, táto časť je vybavená všetkými doplnkami, ktoré sú potrebné na vykonávanie crosstréningov, základom je multifunkčná veža značky Mapler, na ktorej môže naraz cvičiť aj 10 cvičencov a dve vzpieračské stanovištia. Taktiež sa tu nachádza špičkovo vybavená boxovacia telocvičňa a kardio miestnosť.

V prípade, že budete mať záujem o poradenstvo v oblasti fitness, zabezpečíme Vám certifikovaného trénera vo Fitness Sásová, ktorý ochotne poradí, ako čo najefektívnejšie a bezpečne cvičiť, poradí Vám v oblasti strečingu a správnej výživy. Na základe osobného pohovoru Vám vypracuje individuálny tréningový a regeneračný program, zameraný na rekondíciu vášho tela. Je prvým krokom k úspešnej ceste prekonať samého seba a ísť za svojim cieľom.

Cenník
MESAČNÁ PERMANENTKA
35 €
MESAČNÁ ŠTUDENTSKÁ PERMANENTKA
26 €
ŠTVRŤROČNÁ PERMANENTKA
99 €
ŠTVRŤROČNÁ ŠTUDENTSKÁ
69 €
POLROČNÁ PERMANENTKA
190 €
POLROČNÁ ŠTUDENTSKÁ
130 €
ROČNÁ PERMANENTKA
299 €
JEDNORÁZOVÝ VSTUP
5 €
ŠTUDENTSKÝ VSTUP
4 €
10 VSTUPOV
35 €
10 VSTUPOV ŠTUDENT
29 €