Fitness Girl Club

Address

M. R. Štefánika 12A, Pezinok, 902 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Fitness Girl Club Bratislava

Prioritou Fitness Girl Club v Bratislave je Vaša spokojnosť. Záleží nám, rovnako ako Vám, na vysokej kvalite služieb, preto sme naše športovisko vybavili špičkovým profesionálnym zariadením. Skvelý pocit z dobrej kondície u nás môže dosiahnuť každý bez rozdielu veku a finančných možností. Fitness je ten správny nástroj, ktorý môže zabrániť nežiadúcemu priberaniu alebo stresu.

Vyberte si zo širokej ponuky služieb nášho fitness centra. Cvičením nielen tvarujete svoje telo, ale taktiež preventívne posilňujete svoju kondíciu a tým aj zdravie. Aby ste sa u nás cítili vždy dobre, vybavili sme naše fitness centrum v sviežom modernom štýle. Príjemné prostredie a naši tréneri Vás budú motivovať stále k lepším a lepším výsledkom.

Fitness

Posilňovňu tvoria moderné posilňovacie stroje. Stroje sú dimenzované tak, aby boli vhodné pre začiatočníkov, pokročilých aj pre profesionálov. V posilňovni môžete získavať svalovú hmotu, stratiť nadbytočné kilogramy alebo všeobecne nabrať silu. Nebojte sa prísť, náš vyškolený personál poradí každému, ako správne začať a dosiahnuť svoj cieľ. PREČO sa robia 3x 10minutové kolá a cvičí na každom stroji len 30 sekúnd? Pretože predstavuje to optimálnu dobu pre silové cvičenie, pretože po túto dobu sú svaly schopné väčšej záťaže, kým sa začnú unavovať. Svaly potrebujú na regeneráciu a prípravu na ďalšiu záťaž 30 sekúnd. Po stroji určenom na posilňovanie hornej polovice tela nasleduje aeróbny step mostík a potom sa presuniete na ďalší záťažový stroj.Ide o komplexný cvičebný program, ktorý zahŕňa prvky kardiovaskulárneho aj silového cvičenia zároveň. Posilňuje svaly, spevňuje telo, zrýchľuje metabolizmus, spaľuje tuky a pomáha stratiť váhu. Počas pol hodiny sa v kruhu presúvate z jedného miesta na druhé a to po tridsiatich sekundách. Môžete prísť kedykoľvek a bez objednania. Vaša cvičenie začína vo chvíli, kedy prídete. Ďalšiou službou je cvičenie formou osobného tréningu pod vedením osobného trénera, s vlastnou váhou, TRX systémom, činkami,kettlebel, cena za 1h 8 €. Ako velké plus máme 4 kardio stroje, ktoré sa používajú na rozhýbanie a zahriatie tela a hlavne svalsta pred kruhovým tréningom, následne aj po cvičení na uvoľnenie v pomalšom a lahšiom tempe. Pre flákačov tu nie je miesto :) Tešíme sa na Váš príchod. 

Šport a relaxácia

Vyberte si zo širokej ponuky športových aktivít a možností relaxácie. Naše fitness centrum ponúka aktívne využitie pre každého a v každom veku. Odpočívajte aktívne. Nielen, že sa budete skvele cítiť, ale okolie si rýchlo všimne prichádzajúce zmeny.

Cenník
Jednorazový vstup
4 €
Mesačná permanentka
24 €
Štvťročná permanenka
70 €
Polročná permanentka
135 €
Ročná permanentka
265 €