Fitness Gabrhel Sihoť

Address

Opatovská 523, Trenčín, 911 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Fitness Gabrhel

Fitness Gabrhel bolo založené v roku 1993 európskym rekordérom a diplomovaným trénerom Milanom Gabrhelom, ktorý sa počas svojej športovej kariéry stal 21 násobným majstrom Slovenska vo vzpieraní, silovom trojboji a tlaku na lavici, 11 násobným  majstrom ČSR, niekoľkonásobným rekordérom ČSR a SR a majstrom Európy v tlaku na lavici. Okrem svojich tradičných trénerských a masérskych aktivít pôsobí pán Gabrhel taktiež dlhoročne v tíme reprezentačných trénerov telesne postihnutých športovcov (paralifting).

Fitness Gabrhel sa zaoberá fitnesom, zdravým životným štýlom, zlepšením zdravotného stavu zákazníka, zlepšením kondície a regeneračnými procesmi. Celý tím Fitness Gabrhel v súčastnosti pod vedením reprezentanta v tlaku na lavičke a trénera Pavla Gugu, sa spoločne snaží zabezpečovať čo najlepšiu starostlivosť o zákazníka. K tomuto prispievajú i reprezentanti oddielu Fitness Gabrhel, ktorí pod zastrešením tohto fitness dosiahli vynikajúce výsledky na Majstrovstvách sveta a Európy.

V súčasnosti ponúkame veľa možností relaxácie, rekondície a konzultácií v oblasti tréningových procesov, zdravej výživy a zlepšenia zdravotného stavu. Chceme pomôcť širokej verejnosti v zlepšovaní telesného stavu fitness tréningom ale pomáhame i športovcom dosiahnuť ich vrcholové výsledky.

 

Prehľad služieb Fitness Gabrhel:

  • Fitness
  • Bežecké pásy
  • Veslice
  • Masáže tela
  • Masáže chodidiel
  • Boxovanie 
  • Fitness deti
  • Poradenstvo
  • Inštruktor pre začiatočníkov a poradenstvo
  • Osobný tréner

Predaj doplnkov výživy - proteíny, odbúravače tukov, spalovače tukov, vitamíny, minerály. Tieto doplnky výživy si môžete zakúpiť po odbornej konzultácií inštruktorov podľa toho či máte záujem o zlepšenie životného štýlu alebo o súťažnú a vrcholovú prípravu.

Masérske kurzy - akreditované v spolupráci s Akadémiou Vzdelávania VAJAK Trenčín

Inštruktor pre začiatočníkov a poradenstvo / osobný tréner:
Ak si chcete výrazne zlepšiť postavu či kondíciu alebo sa pripravujete na konkrétne preteky, naši profesionálni inštruktori a tréneri Vás radi usmernia vo všetkých aktivitách, odporučia tréningový program, prehodnotia s Vami stravovacie a iné návyky a budú Vás sprevádzať pri tréningoch až pokiaľ nedosiahnete Váš športový alebo súkromný úspech. 

V tejto oblasti majú majiteľ pán Milan Gabrhel a vedúci fitness centra Pavol Guga dlhoročné skúsenosti a počas svojej kariéry sa podieľali na vypracovaní obrovského množstva špičkových pretekárov a pretekárok v oblasti silového trojboja, spierania, fitness, bodybuildingu, silných mužov a iných. Pán Gabrhel je taktiež akreditovaný športový tréner Slovenskej Asociácie Kulturistiky, Fitness a Silového Trojboja ako i Slovenskej Asociácie Telesne Postihnutych Športovcov. O svoje skúsenosti sa s Vami podelia veľmi radi na osobnej konzultácií. 

Taktiež vo Fitness centre Gabrhel môžete stretnúť i našich reprezentantov a športovcov ako napr. Majster Sveta v tlaku na lavičke P. Guga, Najsilnejší Slovák J. Křeháček, Slovenských rekordérov v silovom trojboji R. Kusenda, P.Klimo, a rôzne profesionálne fitnesky. Títo športovci Vám s radosťou prispejú dobrou radou k Vášmu tréningu.

Cenník
Nieje k dispozícií