FI.AT

Address

Mlynské luhy 12, Bratislava, 821 05

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Fitnescentrum FI.AT

FI.AT je tu pre všetkých, ktorí sa chcú zoznámiť s moderným poňatím fitness a ktorí si myslia, že ich telo si zaslúži patričnú pozornosť a starostlivosť. Preferujeme komplexnú starostlivosť, preto Vám ponúkame široké spektrum športových aktivít. Profesionálne vyškolený personál Vám pomôže nielen pri športových začiatkoch. Samozrejmosťou je výživové poradenstvo a celková starostlivosť. Jedine tak môžete dosiahnuť čo najefektívnejšieho výsledku, v redukcii hmotnosti aj pri formovaní postavy. Objavte výhody aktívnej relaxácie.

Vyberte si zo širokej ponuky služieb nášho fitness centra. Cvičením nielen tvarujete svoje telo, ale taktiež preventívne posilňujete svoju kondíciu a tým aj zdravie. Príjemné prostredie a naši tréneri Vás budú motivovať stále k lepším a lepším výsledkom.

Fitness

Pre posilňovanie celého tela môžete navštíviť našu posilňovňu. Taktiež sú Vám k dispozícií profesionálne vyškolení tréneri. Presvedčte sa na vlastnej koži, že posilňovňa môže byť príjemným a pohodovým miestom.

Šport a relaxácia

Vyberte si zo širokej ponuky športových aktivít a možností relaxácie. Naše fitness centrum ponúka aktívne využitie pre každého a v každom veku. Odpočívajte aktívne. Nielen, že sa budete skvele cítiť, ale okolie si rýchlo všimne prichádzajúce zmeny.

Cenník
Jenorazový vstup
3 €
Permanentka 10 vstupov
26,50 €
Permanentka mesačná
36 €
Permanentka 3 mesiace
84 €
Prenájom sály ( aerobik, tanec, bojové športy, ping-pong) / Do 5 osôb na 1 hod.
7 €
Prenájom sály ( aerobik, tanec, bojové športy, ping-pong) / Nad 5 osôb na 1 hod.
10 €
Solárium vertik/horiz 5 minút
1,50 €