FanatiX

Address

Dunajská 2295/23, Bratislava, 811 08

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

FanatiX squash a fitnescentrum Bratislava

Športcentrum FanatiX v centre Bratislavy sa nachádza na Dunajskej ulici. Je vedľa budovy TatraRealu od autobusovej stanice a Meštianskeho pivovaru (bývalá Prešporská kúria) smerom od Kamenného námestia.

Priamo v areáli je pre aktuálnych návštevníkov vyhradených 8 parkovacích miest. Parkovacie miesta sa nachádzajú aj v okolí budovy (po 16:00 a víkendy bez poplatku), prípadne v podzemnej garáži VinciPark na neďalekej Ferienčíkovej ulici (cca. 100 m).

 

SLUŽBY FanatiX

FITNESS

Viac než 20 rokov aplikujeme celosvetové, takmer storočné skúsenosti systému cvičení so záťažou. Cvičenia so záťažou tak, ako ich poznáme dnes, prešli razantným vývojom – zmenami v metodike, vývojom náradia a náčinia ako aj prispôsobením sa najnovším poznatkom z oblasti stravovania.

Nadväzujeme na zlaté roky bodybuildingu.

SQUASH

Squash môžete hrať bez ohľadu na vek, pohlavie alebo kondičné zdatnosti. Individuálny prístup z mojej strany je zárukou, že tréningová hodina sa prispôsobuje podľa očakávaní, ktoré máte.
Tréning s kvalifikovaným trénerom Vás naučí techniku úderu, taktiky hry a pohybu na kurte.

WORKOUTS

Naučte sa cvičiť s vlastným telom. Posledné výskumy jasne dokazujú, že cviky s vlastnou váhou dokážu ideálne vybudovať silu a objem svalstva. Navyše vďaka nim získate aj flexibilitu, ktorá prirodzene rieši rôzne dysbalancie.

Zbavíte sa tak zranení a bolestí či už chrbtice, šliach. Rezervujte si prvý tréning úplne zadarmo.

MASÁŽE

Masáže s kvalifikovaným fyzioterapeutom a športovým trénerom. Masáže s kvalifikovaným fyzioterapeutom a športovým trénerom.

 

Fanatix fitnescentrum Bratislava

Cenník
FITNESS
1 vstup
4 €
10 vstupov
35 €
20 vstupov
70 €
30 vstupov
100 €
10 vstupov študent
22,50 €
Ročná permanentka
350 €
SQUASH
1 hodina
8 €
5 hodín
38 €
10 hodín
74 €
15 hodín
108 €
20 hodín
139 €