Elite Sport Centre Košice

Address

Uherova 13, Košice, 040 11

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Elite Sport Centre v Košiciach

Športovo-kondičné centrum Elite Sport Centre je určené všetkým vekovým kategóriám. Pod jednou strechou sa stretáva fyzická sila a flexibilita v rovnováhe so silou mysle a ducha.

V našom centre máte na výber široké spektrum tréningov ako TRX vďaka, ktorému za použitia vlastnej váhy a gravitácie dokážete vytvoriť stovky maximálne efektívnych cvikov na precvičenie celého tela. Ak sa cítite pri sile skúste vysoko-intenzívne intervaly so silovými regeneračnými fázami na DMAX tréningu.

Príď si s nami zacvičiť Ashtanga jogu, úžasný systém prepojenia dychu a pohybu, ktorý Ti v krátkom čase prinesie telesnú aj duševnú pohodu, prinavráti zdravie a vitalitu. Hodiny sú vhodné pre všetkých, aj bez predchádzajúcich skúseností s jogou. V našom centre nájdete aj Praktickú gravid – jogu s Jankou Ivaneckou vhodnú pre budúce mamičky a HATHA jogu vhodnú aj pre pokročilejších.

Ako novinku ponúkame cvičenie Pilates a SM Systém. Ide o metódy pomocou, ktorých pravidelným cvičením dokážeme zmierniť bolesti chrbta, zlepšuje sa ohybnosť, sila, vytrvalosť, rovnováha, koordinácia, dýchanie a telesný vzhľad. Cieľom je usmerniť klienta pri cvičení, naučiť ho počúvať svoje telo, upraviť nesprávne pohybové stereotypy a zároveň odstrániť, prípadne zmierniť zdravotné ťažkosti.

Cenník
Joga
6 €
Pilates
Jednorazový vstup
6 €
15 týždňový kurz
80 €
Deti
Jednorazový vstup
5 €
3-mesačný kurz
100 €
FitCore
FitCore - 45 min.
5 €
FitCore - 60 min
6 €
Individuálny tréning JOGA
1 tréning (Joga)
30 €
10 tréningov (Joga)
300 €
Individuálny tréning FITCORE
1 tréning/1 osoba
35€
10 tréningov/1 osoba
300 €
Osoba (malá skupina – max 4)
16,50 €
Osoba (v skupine max 2)
25 €
SM systém
12 týždňový kurz deti a rodičia (streda 50min.)
75€
Mesačný kurz
50 €
Individuálny tréning / 30 min.
15€