Cutler's World

Address

Jána Simora 5, Nové Zámky, 940 02

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Cutler's World Nové Zámky

Pozývame Vás do nášho, energiou nabitého, Cutler's World fitness centra na ulici J. Simora 5 v Nových Zámkoch. Náš profesionálne vybavený fitness club Vám ponúka najširší výber posilňovacích zariadení značky HOIST od amerického výrobcu. U nás si precízne precvičíte a sformujete každú svalovú partiu. Naše fitness stroje sú založené na biomechanike pohybu ľudského tela, čo znamená že sú zamerané na chránenie kĺbov.

Ďalej Vám ponúkame skvelú atmosféru v príjemnom, drevenom a klimatizovanom prostredí, fitness bar s doplnkami výživy a občerstvením, osobný prístup ku každému zákazníkovi, bezplatnú parkovaciu plochu a kvalifikovaných osobných trénerov a fitness inštruktorov. Medzi najlepších patrí osemnásobný majster sveta a osemnásobný majster Európy v benchpress, Ján OROSZ a majster Slovenska v Men´s physique Tomáš MÉSZÁROS.

Naše kardio stroje obsahujú dotykový LCD monitor, kde okrem vypracovania osobných tréningov môžete sledovať aj váš obľúbený televízny program. Ak si chce človek dobre zacvičiť nie je lepšia voľba ako vybrať sa práve sem. Príďte si vyskúšať naše kvalitné stroje, srdečne Vás čakáme! :)

Cenník
Denný vstup
3,40 €
Študentský vstup
3 €
Mesačná permanentka
26 €
Študentská mesačná permanentka
23 €
3 - mesačná permanentka
72 €
10 - vstupová permanentka
23 €
10 - vstupová študentská permanentka
20 €
20 - vstupová permanentka
40 €